Ben jij de senior die ons commercieel en organisatorisch komt versterken? v/m Terra^ ImaS^S Terralmaging is een internationaal opererend bedrijf met vestigingen in Amsterdam, Berlijn en Parijs. Terralmaging levert geo-informatie producten, ingewonnen met behulp van innovatieve airborne remote sensing technologie: laserscanning en digitale camera technologie. Terralmaging behoort hiermee wereldwijd tot de top binnen haar vakgebied. Tot haar klanten behoren grote opdrachtgevers in onder meer Duitsland, Frankrijk, België, Italië, Portugal en Nederland. De producten worden gebruikt in een breed scala van GIS- toepassingen. In 1993 introduceerde Terralmaging als eerste laserscanning op de Nederlandse markt. Een techniek die wereldwijd een enorme vlucht doorgemaakt heeft. In 1999 gevolgd door de introductie van de digitale camera (HRSC), waarmee in 1 vlucht gelijktijdig true-orthofoto mozaïeken in kleur en infrarood en hoogte modellen vervaardigd kunnen worden. De 3D geo-informatieproducten van Terralmaging worden gebruikt voor ondermeer kustbeheer, rivierbeheer, watermanagement, geluidsmodellering, stedelijke planning, kaartvervaardiging, mutatiedetectie en milieu-monitoring, Om samen met opdrachtgevers de toepassingen van deze technieken in Nederland en België verder uit te bouwen vragen wij: standplaats Amsterdam De functie je bent de drijvende kracht achter de verdere groei van Terralmaging in de Nederlandse en Belgische markt, je verwerft winstgevende projecten en onderhoudt contacten met onze prospects, klanten, toeleveranciers, universiteiten en onderzoeksinstituten, je coördineert de marketing van onze producten en diensten, je begeleidt en coacht projectleiders en specialisten bij de uitvoering van de projecten, je draagt actief bij aan de ontwikkeling van nieuwe producten, diensten en productieprocessen. Het profiel een uitgebreid contactennetwerk binnen de (semi) overheid en het bedrijfsleven, een opleiding op universitair niveau met 5-10 jaar relevante ervaring in het vakgebied, het vermogen om nieuwe technologie in een traditionele markt te introduceren, een gedreven, creatieve teamspeler met pioniersbloed en overtuigingskracht, een goede kennis van de Engelse taal (Frans en Duits zijn een pré). Wij bieden een uitdagende baan in een dynamische internationale werkomgeving, een prima pakket arbeidsvoorwaarden, een innovatief vakgebied, een enthousiast team van specialisten. Je reactie Je brief met CV kun je, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, richten aan Terralmaging B.V., ter attentie van de heer J. Stroet, Koningslaan 35,1075 AB Amsterdam of per e-mail (J.Stroet@terraimaging.nl). Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jan Willem van der Vegt of Jaap Stroet, telefoon (020) 573 03 30. Website: www.terraimaging.nl

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 43