Landmeetkundige m/v Gemeente Assen (coördinator) r Kijk voor meer informatie op www.assen.nl Assen is volop in beweging. De komende jaren worden ingrijpende beslissingen genomen over de toekomst van de stad. Inwoners, bedrijven en instellingen hebben samen met de gemeente Assen de toekomstvisie voor 2020 bepaald. De uitkomsten hiervan zijn vastgelegd in het toekomstplan'Assen koerst'. Wat de inwoners betreft groeit de stad gestaag door, maar liever niet ten koste van de leefbaarheid, de bereikbaarheid, de veiligheid of het groene karakter. De inwoners zijn bij hun ideeën voor de toekomst van de stad uitgegaan van de sterke eigenschappen. Assen is een stad met een dorps karakter en fungeert als motor voor de ontwikkeling van de gehele regio. De inwoners koesteren het historisch centrum en het in de stad gelegen Asser bos. Aan jou de uitdaging om samen met je collega's Assen op koers te houden! Voor de afdeling Landmeetkunde en Grondzaken van de dienst Ontwikkeling zoeken wij een enthousiaste Landmeetkundige voor 36 uren per week. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het coördineren en uitvoeren van alle landmeetkundige buitenwerkzaamheden. Hierbij moet je denken aan detailmetingen t.b.v. beheerkaarten, uitzetwerkzaamheden t.b.v. nieuwe plannen, hoogtemetingen, uitzetten en aanwijzen van nieuwe grenzen, uitwisseling van gegevens met Kadaster en Stichting CBKN. Voor de uitvoering van deze werkzaamheden zijn vier ervaren meetassistenten beschikbaar, die de beschikking hebben over Topcon apparatuur. Wij bieden: Een prima salaris (maximaal 3102,- bruto per maand met een uitloop naar€ 3449,-) en uitstekende secondaire arbeidsvoorwaarden zoals kinderopvang, verloffaciliteiten en studiemogelijkheden. Wij vragen: Een HBO-er Geodesie met zo mogelijk praktijkervaring in een gemeentelijke omgeving. Je volgt de ontwikkelingen op je vakgebied en kunt deze vertalen in werkmethoden. Ook heb je een positieve instelling, kun je goed in teamverband werken en ben je gericht op resultaten en goede contacten met je klanten. Meer weten? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Henk Santes, hoofd cluster Landmeetkunde en Grondzaken, tel. 0592-366226. (vacature nr.: 1/03) Geïnteresseerd? Reageer dan vóór 2 juni 2003 door je brief of e-mail (met CV en vacature nr.) te sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Assen, Postbus 30018, 9400 RA te Assen. Het emailadres is: PO@assen.nl. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 25. GEODESIA 2003-5

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 38