CLUSTERCOÖRDINATOR VASTGOED EN LANDMETEN (M/V) voor 36 uur per week volledig kan ont plooien. Welkom! De afdeling VROM is een onderdeel van de sector grondgebiedzaken. De afdeling bestaat uit drie clusters: ruimtelijke ordening, bouwen en milieu en vastgoed en landmeten. Voor het cluster vastgoed en landmeten zoeken wij een nieuwe collega in de functie van: De gemeente Schijndel heeft een goede naam op het gebied van vastgoedinformatievoorziening. Jij bent de persoon die dat kan vasthouden en daar waar mogelijk kan uitbouwen. In de afgelopen tijd is een start gemaakt met het ontsluiten van informatie via intranet. Ook heeft het cluster een belangrijke rol bij het verbeteren van de kwaliteit van de informatiehuishouding. Van deze informatievoorziening profiteren zowel de burgers als de ambtelijke organisatie. Veel wordt verwacht van het geometrisch objectenbestand dat momenteel wordt opgebouwd. Jouw werk: Je coördineert de uitvoering van het werk binnen het cluster Vastgoed en Landmeten. Je bent aanspreekpunt voor het cluster, houdt clusteroverleg en rapporteert aan het afdelings hoofd over de uitvoering en voortgang. Je ben verantwoordelijk voor de ontwikkeling en uitvoering van beleid en advisering op het terrein van vastgoed en landmeten. Je organiseert en coördineert de verdere ont wikkeling van het vastgoedinformatiesysteem voor de hele organisatie. Naast een vraaggerichte houding heb je gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. We verwachten een natuurlijke overtuigingskracht van waaruit je flexibel en veranderingsgericht kunt handelen. Wij bieden: Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 3.449,00 bruto per maand (salarisschaal 10). Onder bepaalde voor waarden is op termijn doorgroei mogelijk naar maximaal 3.710,00 (salarisschaal 10a). De func tie moet nog definitief worden gewaardeerd. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een regeling voor kinderopvang, betaald ouder schapsverlof, koop en verkoop van verlofdagen, variabele werktijden, pc-privé project, fietsregeling en een hypotheekregeling. Reageer en toon je kunsten Stuur binnen 10 dagen jouw sollicitatie onder vermelding van "03.14" op de envelop aan Burgemeester en Wethouders van Schijndel, Postbus 5, 5480 AA Schijndel, of stuur een e-mail naar solliciteren@schijndel.nl. Wil je eerst nog wat meer informatie, bel dan Manuel Groot Zevert, hoofd van de afdeling VROM, tel. (073) 544 09 40. Meer informatie over de gemeente Schijndel is terug te vin den op de internetsite www.schijndel.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Jouw bagage: Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding geodesie/geo-informatica. Je hebt enkele jaren werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een gemeentelijke organisatie. Je hebt een brede oriëntatie, kunt integraal denken en hebt een strategische visie op geografische informatievoorziening. Een kennis- en vaardigheids test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. GEODESIA 2003-5

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 46