Feestavond Aanmelding Partnerprogram ma Dit jaar is er ook weer gelegenheid om bedrijfs-en of productpresentaties te geven in het auditorium. Om deze presentaties goed tot zijn recht te laten komen hebben wij ervoor gekozen om hiervoor een aparte, rustige ruimte te reserveren. Op woensdag 22 oktober sluiten we de eerste con gresdag af met een spetterende feestavond. Honderd bommen en granaten zorgden vroeger voor spekta kel op het vlakbij Utrecht gelegen fort Voordorp. Dit 125-jaar oude, monumentale fort is de omgeving van een avond vol spektakel van een geheel andere omvang: dans, muziek, animaties en diverse buffet ten in een sfeervolle omgeving. Het belooft weer iets bijzonders te worden. Wij zorgen voor vervoer van en naar de Jaarbeurs. Uitvoerige informatie over de invulling van het congresprogramma en de wijze van aan melden vindt u in het juli/augustusnummer van dit tijdschrift. Op woensdag en donderdag is er gelegenheid om deel te nemen aan het partnerprogramma. Woensdag 22 oktober Na de opening van het congres vertrekt de bus vanaf de Jaarbeurs richting Naarden-Vesting. Hier worden wij in Het Arsenaal van Jan des Bouvrie ontvangen met koffie. Het Arsenaal is een winkel waar Neder landse toonaangevende woonspecialisten hun col lectie tonen. Tijdens de rondleiding zien wij de nieuwste meubelen, badkamers, woonassecoires, vloeren, enzovoort. Na de lunch in Brasserie 'Paul Fagel' vertrekken wij richting Zeist voor een workshop 'Herfstlcrans ma ken'. Rond de klok van halfvijf vertrekt de bus weer naar de Jaarbeurs, waardoor we op tijd zijn voor de feestavond. Donderdag 23 oktober Deze ochtend vertrekt de bus richting Velsen. Dicht bij het historische dorp ligt het landgoed Beecke- stijn. Dit landgoed is één van de best bewaarde 18e eeuwse buitenplaatsen. Na een rondleiding op deze historische plek vertrekken wij naar 'De Telegraaf voor de lunch. Hierna krijgen wij een inleiding over wel ke werkzaamheden elke ochtend weer moeten plaatsvinden om de krant bij veel Nederlanders op tijd op de deurmat te heb ben. Na deze informatieve dag sluiten wij deze dag met een high tea af bij restaurant Belle te Oud Zuy- len om vervolgens weer per bus terug te keren naar de Jaarbeurs. iÈtmf» GEODESIA 2003-6

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 41