6 uur Gemeente e gemeente met ee£m entemke organisefti Het takenpakket - U geeft leiding aan de afdeling Ceo-informatie en u bent in staat de medewerkers van de afdeling op een inspirerende manier te coachen en te sturen. U geeft richting aan het verder professionaliseren van de afdeling (10,5 fte) en u ondersteunt uw medewerkers in hun verdere ontwikkeling. Uiteraard bent u verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van de afdeling. U kenmerkt zich door een brede visie op het gebied van het ontsluiten van de administratieve en kadastrale gegevens van de totale organisatie. U heeft ervaring met het opzetten en beheren van GIS-systemen. Behalve advisering over en uitvoering van de geografische informatievoorziening, zijn als activiteiten van de afdeling te noemen: beheer van het centraal adressenbestand, ontwikkelen en bijhouden van basiskaarten en landmeetkundige dienstverlening. Wij vragen Een opleiding op minimaal H BO-niveau, gericht op geodesie. U heeft minimaal drie jaar ervaring op het terrein van leidinggeven en aantoonbare ervaring in het vakgebied. U bent gewend te werken in de publieke dienstverlening. Een sterke en coachende stijl van leidinggeven hoort bij u en u bent in staat om medewerkers van verschillend niveau een algemeen kader, coaching en sturing te bieden. Wij vragen verder van u dat u strategisch, tactisch en onderhandelingsvaardig bent, in staat om in een politieke omgeving resultaten te bereiken. U bent een netwerker met uitstekende advieskwaliteiten en bezit het vermogen om prioriteiten te stellen en beslissingen te nemen. Wij bieden Het salaris is overeenkomstig het niveau van de functie. Meer weten? Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de directeur van de dienst Gemeentebedrijven, Niek Mertens, telefoon [0412] 629 484. Voor inhoudelijke vragen over de afdeling kunt u contact opnemen met het waarnemend hoofd van de afdeling, Walther Burg, telefoon [0412] 629 389. Uw reactie kunt u tot uiterlijk tien dagen na verschijning in dit blad sturen naar: Gemeente Oss, ter attentie van Suraya Jansen-Mahabier, P&O- adviseur, Postbus 5,5340 BA Oss, of per e-mail S.Jansen-Mahabier@oss.nl, onder vermelding van vacaturenummer 30. Binnen de selectieprocedure kan een psychologisch onderzoek tot de mogelijkheden behoren. Het gemeentelijk beleid is gericht op een personeelsbestand met een evenredige vertegenwoordiging van de regionale arbeidsmarkt. Daarom wordt bij voldoende geschiktheid de voorkeur gegeven aan leden van etnische minderheidsgroeperingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2003-6

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 42