provincie GELDERLAND Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Ons werkveld is groots en veelomvattend. Wel 5000 vierkante kilometer om precies te zijn. Gelderland is dan ook de grootste provincie van Nederland. En daarmee tegelijkertijd een werk gever die volop ruimte biedt. Ook in overdrachte lijke zin. Ruimte om eigen ideeën aan te dragen. De vrijheid om ook buiten het eigen vakgebied actief te zijn. Vanuit verschillende disciplines samen te werken aan ambitieuze projecten. En bijvoorbeeld na een aantal jaren te switchen naar een ander beleidsterrein. Mogelijkheden te over. Zolang je maar open staat voor vernieuwing. Aanvoelt wat er leeft in de samenleving. En creatief genoeg bent in het oplossen van maatschappelijke vraagstukken. Wij geven je de ruimte. Neem jij het initiatief? Senior medewerker ruimtelijke informatievoorziening Initieert en stimuleert t.b.v. de dienst Milieu en Water het gebruik van ruimtelijke informatie in relatie tot de beleidsontwikkeling. Ontwikkelt en levert een bijdrage aan het ruimtelijke informatiebeleid met betrekking tot duurzaamheid, kwaliteits bewaking, integriteit en toegankelijkheid. Levert een beleidsmatige bijdrage aan de verdere invoering/vervolmaking van de provinciale Ruimtelijke Informatie Infrastructuur. Geeft leiding aan projecten, coördineert taken ten aanzien van productieteams en neemt deel aan zowel in- als externe overleggroepen. Ervaren academicus met geodesie-opleiding. Max. brutojaarsalaris 52.173,- (inclusief vakantie- en eindejaarsuitkering) bij een 36-urige werkweek. Geïnteresseerd? Stuur dan uiterlijk 1 8 augustus een brief met CV naar het College van Gedeputeerde Staten van Gelderland, afdeling Personeelszaken van de Dienst Milieu en Water, Postbus 9090, 6800 GX Arnhem. Graag met vermelding van vacaturenummer MW/2003.05.870. Bel voor meer informatie met de heer E. Schut, hoofd afdeling GEO, telefoon (026) 359 88 70 of de heer P.P. Cluitmans, senior ruimtelijke informatievoorziening en kwaliteitszorg, telefoon (026) 359 98 1 8. Of kijk voor uitgebreide omschrijvingen van deze en andere vacatures op www.gelderland.nl GEODESIA 2003-7/8

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 45