Stichting Kadaster ALGEMEEN DIRECTEUR en Hypotheekwezen Sint Maarten Werkzaamheden: De Algemeen Directeur voert het management van het Kadaster en Hypotheekwezen conform de statuten van de "Stichting Kadaster en Hypotheekwezen St.Maarten". In teamverband (bestaande uit drie leden) en geeft daarbij leiding aan een tiental personeelsleden. Daarnaast geeft de Algemeen Directeur in het bijzonder sturing aan de afdeling Landmeetkundige Dienst Profiel: Het kadaster- en hypotheek kantoor Sint Maarten, Heeft op universitair niveau een opleiding voltooid in de gevestigd op St. Maarten geodesie of middels ervaring een gelijkwaardig niveau (Nederlandse Antillen), is een bereikt. voormalige Landsdienst. Op Heeft belangstelling voor kennis van automatisering en 12 april 1999 is de Stichting affiniteit met de vastgoedregistratie. Kadaster Hypotheekwezen Beschikt over een zeer ruime kadastrale ervaring. St. Maarten opgericht, Voert een beleid gericht op innovatie en is in staat en waarmee de decentralisatie bereid het imago van het Kadaster te verbeteren. en privatisering van deze Beschikt over management-, organisatorische, leiding Landsdienst is gerealiseerd. gevende en zeer goede contactuele eigenschappen. Met dit besluit is tevens een Is besluitvaardig en aanspreekbaar en kan zich snel belangrijke stap gezet om te inleven in de belevingswereld van zijn/haar medewerkers. komen tot integratie van de Heeft een analytisch en creatief denkvermogen, heeft twee diensten in een enkel kennis van en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en instituut en tot volledige heeft een brede maatschappelijke oriëntatie. kadastrering van de drie Bovenwindse eilandgebieden. Arbeidsvoorwaarden: Doel daarbij is om te beschik ken over een gemoderniseerd Bezoldiging afhankelijk van opleiding en ervaring. kadaster en hypotheekwezen Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. alsmede een volledig gekadastreerd stelsel, waarin Sollicitaties: op betrouwbare wijze Indien u geïnteresseerd bent in de vacature en aan de informatie is vastgelegd. kwalificaties voldoet, wordt u verzocht binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief De Algemeen Directeur voorzien van een C.V. te richten aan de Stichting Kadaster stuurt de innoverende en Hypotheekwezen Sint Maarten, t.a.v. mevrouw ontwikkelingen aan. Dr. R. J. A. Arduin, Backstreet 118, Philipsburg, Sint Maarten. GEODESIA 2003-7/8

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 47