www. rij kswaterstaat. n I Rijkswaterstaat Quantity Surveyor v/m Maandagochtend, ergens in 2027. Bij het Prins Clausplein vormen honderden auto's een colonne op een speciale rijstrook. Computers nemen het stuur over. Tijd voor een krantje en een croissantje. Bumperkleven was nog nooit zo veilig; de trein van auto's houdt er flink de vaart in terwijl de onderlinge afstand slechts anderhalve meter is. Dan meldt de boordcomputer: 'U nadert de afslag Rotterdam-Alexanderpolder, neemt u na de afrit het stuur weer over? Goede reis!' Automatische voertuiggeleiding science fiction? Wij experimenteren er al mee. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Water staat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Hoofdafdeling Topografische Geo-lnformatie, Eindhoven Maximaal 45.159,- bruto per jaar, schaal 10 De Meetkundige Dienst levert een brede range producten en diensten op het gebied van geo-informatie en ICT, De hoofdafdeling Topografische Geo-lnformatie is verantwoordelijk voor een aantal Geo- producten en diensten die bijdragen aan de informatievoorziening rond de droge infrastructuur bij Rijkswaterstaat. Functie Omzetten van nieuwe ontwikkelingen en technieken in processen en producten binnen de bestaande MD-productgroepen en relevante QS-partijen. Naar de markt brengen van het instrument Onafhankelijke Quantity Survey. In eerste instantie in rol van ontwikkeling en begeleiding, later meer coachend, toetsend en adviserend, met landelijke inzetbaarheid. Deel uitmaken van het landelijk QS-team van de Meetkundige Dienst en bijdragen aan een sterkere samenhang tussen QS en andere productsoorten binnen de Meetkundige Dienst. Dynamische werkomgeving. Functie zelf volop in ontwikkeling. Tijdelijke functie voor drie jaar. Profiel HBO-niveau Civiele Techniek of Geodesie, eventueel aangevuld met Bedrijfskunde. Thuis in uitvoering van GWW-werken en bestekken volgens de RAW-systematiek. Affiniteit met andere besteksvormen. Kennis van het opzetten van structuren en processen en het inpassen daarvan in de organisatie. Affiniteit met omgeving waarin technische verwerkingssoftware, vereffeningstechnieken en analyses gebruikelijk zijn. Vermogen tot optreden als coach, auditor en adviseur in een onafhankelijke positie tussen aannemers, de geodetische branche en de Rijkswaterstaatdirectie. Integer en stressbestendig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie. Reactie Inhoudelijke informatie bij de heer J.J. Faassen, hoofdprojectleider, telefoon (040) 265 76 67, of de heer C.A. Polonia, regiomanager a.i., telefoon (040) 265 76 60. Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen, (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket civiel technische werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert in een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om het bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, maar ook om het vinden en implementeren van oplossingen die breed gedragen worden in de samenleving. Stuur een bondige brief met c.v., graag binnen veertien dagen en o.v.v. het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen. Of per e-mail aan werving@rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat Vacaturenummer MDI AGI 2003/2703/GE. GEODESIA 2003*9

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 47