Hoofd Vastgoed-informatiecentrum/CAD 36 uur (vacaturenummer ROB/2003/20) De sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer ontwikkelt en beheert een goede woon-, werk- en leefomgeving, waarin de inwoners en bezoekers uan Ede zich prettig en veilig voelen. Binnen de sector is de hoofdafdeling Realisatie vooral verantwoordelijk voor de vastgoedinformatie en voor de uituoerings- fase van civieltechnisch werk. De hoofdafdeling heeft 40 medewerkers in twee afdelingen: Advies Consult en Vastgoed-informatiecentrum/CAD. We zoeken een Het werkterrein De stad Ede, 30.000 hectare buitengebied en 7 aantrekkelijke dorpen. Dat is je werkterrein. De 20 medewerkers van je afdeling doen het landmeetkundige werk voor de gemeente, werken mee aan de voor bereiding van de civieltechnische werken en leveren hun inbreng bij de stedenbouwkundige ontwikkeling. Dus alle kansen om je breed te ontplooien. De afdeling Een groot deel van ons uitvoerende werk komt als opdracht van ontwik kelende afdelingen. De afdeling Realisatie wil daarnaast creatief bijdragen aan de planontwikkeling en helpen de voorwaarden te scheppen voor een betaalbaar en uitvoerbaar beheer. De komende jaren moet de afdeling inspelen op de verbreding en verdieping van landmeten naar het ontwikkelen en beheren van geo-informatie. Daarnaast moet het bijeenbrengen van de drie CAD-disciplines vakinhoude lijk rendement gaan opleveren. En jij Je zorgt voor effectieve en efficiënte bedrijfsvoering. Je stimuleert de samenwerking in de afdeling en de verdere groei van de medewerkers in hun rollen van opdrachtnemer en adviseur. Je hebt oog voor nieuwe kansen en je brengt een samenhangende visie op de ontwikkeling van het vak tot stand. Je maakt de medewerkers enthousiast opdat zij die visie mee gestalte geven. Je krijgt verantwoordelijkheden als procesmanager en als budget houder. Je voert voor de afdeling het personeelsbeleid uit. Je bent bekend met het werkterrein van de afdeling en de gemeentelijke processen. Je hebt een hbo-opleiding op een van de vakgebieden en aantoonbare affiniteit met geo-informatie. Je bent lid van het Management Team van de hoofdafdeling. Van uit deze hoedanigheid worden ook bredere initiatieven genomen. We zoeken, kortom, een coach met visie, vakkennis en inspirerend vermogen voor 20 dienstverleners. Ons aanbod Het salaris bedraagt maximaal 4.609,-- bruto per maand (schaal 12) bij een 36-urige werkweek. Wij bieden goede secundaire arbeids voorwaarden zoals kinderopvang, studiefaciliteiten en een pc-privé- regeling. De mogelijkheden om het arbeidsvoorwaardenpakket aan te passen aan je persoonlijke omstandigheden zijn aanwezig. Je reactie Stuur je sollicitatiebrief met c.v. graag binnen 10 dagen naar de algemeen directeur ROB, de heer F.M. de Kraker, Postbus 9024, 6710 HM Ede. Vermeld het vacaturenummer ROB/2003/20 in de brief en in de linkerhoek van de envelop. Voor meer informatie en voor het opvragen van het functieprofiel kun je ook eerst bellen met Hans Verwater, hoofd Realisatie, telefoon (0318) 68 06 47 of 06 - 52 48 05 61. Of je raadpleegt www.ede.nl. Met name vrouwen, allochtonen en gehandicapten worden uitgenodigd te solliciteren. Ede: waar rust en ruimte samengaan met stedelijke kwaliteiten In Ede wonen meer dan 100.000 inwoners. Je kent Ede als een vakantiegebied bij uitstek met bossen, heidevelden en zandverstuivingen, Het Nationale Park De Hoge Veluwe met het beroemde Kröller Muller Museum en het Museonder. Maar ken je ook de andere sterke kanten van Ede? Door de centrale ligging is Ede een aantrekkelijke plaats voor bedrijven en instellingen om zich te vestigen. In Ede zijn uitstekende scholen; vooral het beroepsonderwijs op mbo- en hbo-niveau is sterk vertegenwoordigd. Voorzieningen op het gebied van cultuur, gezondheidszorg, sport en recreatie zijn voortdurend in ontwikkeling. Het stedelijk gebied wordt omringd door prachtige natuur en historische dorpen in het groen. Op 1 januari 2003 telde Ede 104.790 inwoners en 50.000 arbeidsplaatsen. www.ede.nl GLODESIA 2003-9

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 50