I Het Radaster: werk én leven '...Precies, jij kiest als technisch adviseur geodesie voor professionaliteit...' Aadaster Zonder Kadaster geen Nederland Het Kadaster is dé informatiebron voor vastgoed. Jaarlijks verwerken wij ruim 13,5 miljoen informatie aanvragen. Onmisbare vastgoedinformatie voor notarissen, makelaars, gemeenten, energiebedrijven, financiële instellingen en particulieren. Rechtszekerheid valt of staat met een goede registratie. Door deze informatievoorziening hebben wij een grote maatschappelijke verantwoordelijkheid. Wij werken dan ook voortdurend aan vernieuwing en verbetering van onze dienstverlening door nieuwe producten en diensten te ontwikkelen en gebruik te maken van innovatieve technieken. Het Kadaster wil daarnaast een zakelijke werkgever zijn die zijn medewerkers aanspreekt en beloont op basis van hun prestaties en ontwikkeling. Het Kadaster is volop in verandering en zoekt om zijn ambities waar te maken actieve, enthousiaste én resultaatgerichte personen. liet Kadaster: Informatie en reactie Spreekt deze professionele functie je aan? Richt dan vóór 31 oktober een sollicitatiebrief met c.v. aan het Kadaster, bureau Werving Selectie, postbus 9046, 7300 GH Apeldoorn met vermelding "vertrouwelijk" of een e-mail aan: vacature@kadaster.nl. Een functiebeschrijving en competentieprofiel kun je opvragen bij bureau Werving Selectie, telefoon (055) 528 51 55. Voor inhoudelijke informatie kun je contact opnemen met Hans van der Linde, hoofd Geodesie, telefoon (055) 528 55 07. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 13 en 20 november. Een individueel assessment kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Kijk voor meer informatie op: www.kadaster.nl. Sonja Meijers: juridisch adviseur Apeldoorn interessant werk én tijd om te leven mensgerichte cultuur moderne ICT- en GPS-technologie maatschappelijke verantwoordelijkheid hoofdkantoor Apeldoorn, IS regionale vestigingen omzet €173 miljoen 2.260 medewerkers e 111 C aglllg yoor cje concernstaf in Apeldoorn zijn wij op zoek naar een enthousiaste technisch adviseur voor de eenheid Vastgoedinformatie en Geodesie (V1G). Hel Geodetisch Adviesbureau (GAB) van de afdeling Geodesie adviseert in- en externe klanten over vernieuwing en verbetering van technische werkprocessen en cartografische producten, bewaakt de kwaliteit van de uitvoering en draagt zorg voor de materie- inhoudelijke kennistransfer binnen het Kadaster. In deze functie adviseer en ondersteun je opdrachtgevers bij vraagstukken over geo- informatie en geodesie en de daaraan gerelateerde werkprocessen. Je hebt praktische programmeerervaring met GIS. Daarnaast heb je een goed oog voor het kadastrale primaire proces en de technologische en organisatorische mogelijkheden. Het beheer van technische processen kan eveneens tot jouw taken behoren. Je werkt vaak samen met beleidsmedewerkers, ICT-speciaüsten en vakspecialisten uit de regio. Resultaten presenteer persoonlijk of in publicaties en rapporten. Kortom, een boeiende uitdaging! Jouw pi ofiel je ininjmaa] een hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur een afgeronde studie Geodesie. Daarnaast heb je ervaring met projectmatig werken, kennis van geo-informatie en geodesie en de bijbehorende werkprocessen. Ervaring met geodetische berekeningen en verwerking van GPS-metingen is een vereiste. Instroom is mogelijk op junior-, medior- of seniorniveau. Je bent pro-actief, flexibel en klantgericht. Verder beschik je over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, kun je snel problemen analyseren en werk je resultaatgericht. Je presenteert je als een onafhankelijk persoon die stevig in zijn schoenen staat. OtlS aanbod J[et hadaster biedt, afhankelijk van het instroomniveau, naast een aantrekkelijk brutojaarsalaris van maximaal €47.943, (seniorniveau) inclusief 8% vakantietoeslag en een 13e maand, een flexibele 36-urige werkweek, opleidingsmogelijkheden en tal van andere variabele arbeidsvoorwaarden. Tijd dus 0111 te leven én te genieten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op [trijs. GEODESIA 2003-10

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 50