SALES ENGINEER Geosystems www.leica-geosystems.nl De functie: Wat wij van je vragen: Wat wij je bieden: Ben je klaar voor deze uitdaging? LEICA GEOSYSTEMS BV is het verkoop kantoor in Nederland van de internationale organisatie Leica Geosystems, waarvan het hoofdkantoor gevestigd is in Zwitserland. Het verkoopprogramma bestaat uit landmeetkundige producten zoals: waterpasinstrumenten, lasers, tachymeters en GPS instrumenten. Daarnaast verkopen wij onder andere totaaloplossingen voor kaartvervaardiging, deformatiemetingen, industriële metingen en machinebesturing. Vanuit het verkoopkantoor in de Plaspoelpolder te Rijswijk zijn 24 medewerkers werkzaam. zelfstandig onderhouden en ontwikkelen van commerciële relaties met overheden en ingenieursbureaus verzorgen van presentaties en proefplaatsingen binnen de probleemstelling van klanten oplossingen aandragen en advies geven uitbrengen van offertes projectbegeleiding opleiding op minimaal MBO denk- en werkniveau gemotiveerd en gericht op het behalen van goede resultaten minimaal 2 jaar ervaring in een commerciële functie goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift goede communicatieve vaardigheden interesse in onze producten werken met de nieuwste technologie van een wereldwijde marktleider in een dynamische omgeving een goed samenwerkend team van collega's die betrokkenheid hoog in het vaandel hebben staan een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Indien je interesse hebt in onze vacature, verzoeken we je om jouw sollicitatie en curriculum vitae te richten aan: Leica Geosystems B.V., t.a.v. Matilde Siklosi, Humain Resources, Postbus 1006, 2280 CA Rijswijk. E-Mail: Matilde.Siklosi@leica-geosystems.com Voor eventuele nadere informatie met betrekking tot deze functie kun je telefonisch contact opnemen met André Wevers, telefoonnummer: 070 - 307 89 00 of mobiel: 06 - 51 27 99 18.

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 15