Carrière bij Corus? Is er ruimte dan? Meetspecialist A (m/v) Corus zoekt een: Corus, your future in metal corus Kansen genoeg. Want er zijn maar weinig onder nemingen met zoveel mogelijkheden en ambitie als Corus. Als wereldwijde speler met 50.000 medewerkers maakt Corus meer dan alleen maar het allerbeste staal. We werken samen met onze klanten aan nieuwe toepassingen voor handiger verpakkingen, hightech kantoren en veiliger auto's. Kortom, innovaties die ons dagelijks leven net even comfortabeler maken. Met vernieuwend denken heeft Corus de top van de Europese staalindustrie bereikt. Om daar te blijven, hebben we goede mensen nodig. Mensen met durf en initiatief, die de schouders eronder willen zetten en zich maximaal willen ontplooien. Herken jij jezelf? Dan krijg je bij Corus de ruimte... Binnen het ingenieursbureau Projects Technical Consultancy (PTC) van Corus IJmuiden voert de afde ling Installatiegedrag Meting Advies (IMA) allerlei metingen uit. Deze dienen als basis voor technische adviezen rond ontwerp, realisatie en verbetering van installaties en processen. Als meetspecialist verricht en coördineer je complexe geometrische metingen aan installaties. Je bevindin gen rapporteer je aan interne opdrachtgevers. Na een gedegen inwerkperiode krijg je tevens de verantwoor delijkheid voor planning, acquisitie en het ontwikkelen van nieuwe geometrische diensten. Zie jij uitdaging in deze zelfstandige functie? Ben je bovendien gedreven, klantgericht, assertief en combi neer je ondernemerschap met je talent om problemen te analyseren? Dan pas je goed bij de gemotiveerde collega's van onze afdeling. Je hebt een afgeronde opleiding Landmeetkunde op hts- of universitair niveau en bij voorkeur ervaring op het gebied van industrieel landmeten. Corus biedt naast een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden ook ruime ontplooi ingsmogelijkheden. Je komt in een dynamische werkomgeving, waar jouw talenten op het gebied van geometrische metingen alle ruimte krijgen. Geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie vóór 8 december, onder vermelding van vacaturenummer M 16929 naar Corus, afdeling Recruitment, t.a.v. Olaf Zomerplaag, Postbus 10.000, 1970 CA IJmuiden. E-mailen kan ook: recruitment.nl@corusgroup.com. Meer informatie kun je inwinnen bij Jeffrey Flemming, groepschef van de afdeling IMA: 0251-497234, of bij Olaf Zomerplaag: 0251-494000. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.corusjobs.nl

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 33