De afdeling Wijkzaken, team beleid en projecten, zoekt een enthousiaste Landmeter m/v Beverwijk beweegt. De ruim zevenhonderdjarige stad gaat een tweede jeugd tegemoet door een ingrijpende metamorfose van het stadscentrum en door de vernieuwing van haar oude woonwijken. Bevenvijk is een interessante stad met veel tegenstellingen. Naast de drukte van de Beverwijkse Bazaar is er de rust van het strand in Wijk aan Zee. Centraal gelegen in Noord- Holland en goed bereikbaar vanuit de Randstad heeft Beverwijk alle mogelijkheden om haar regiofunctie uit te bouwen. Samen met 36.000 inwoners werken meer dan 300 medewerkers aan een sterke positie van Beverwijk binnen de IJmond. Werken bij een gemeente is mensenwerk. Onze klanten staan centraal en wij zetten alles in het werk om het ze zo gemakkelijk mogelijk te maken. De organisatie richt zich de komende jaren dan ook op de verdere verbetering van de dienstverlening. voor 36 uur per week Waar je gaat werken Het team Beleid en Projecten bestaat uit 26 medewerkers. Het team adviseert, verzorgt de technische voorbereiding en leidt projecten en activiteiten op het gebied van verkeer en vervoer, ruimte, water, riolering en groen. Wat je gaat doen Je werkt samen met vier collega's van de groep Ceo-informatie. Je bent verantwoordelijk voor alle mogelijke landmeetkundige werkzaamheden. Zo vervaardig en beheer je de grootschalige basiskaart van Beverwijk. Je voert hoogtemetingen uit, vervaardigt matenplannen en zet rooi lijnen uit. Metingen bereid je zelfstandig voor, voer je uit en je verwerkt de gegevens. Je werkt regelmatig buiten. Wat je meebrengt Je bent in het bezit van een MBO-diploma Landmeetkunde (Geo-informatie) en je hebt drie jaar relevante werkervaring. Ervaring in het werken met Liscad en/of Infocad is een pré. Je werkt accuraat, ook wanneer je onder tijdsdruk staat. Verder ben je communicatief sterk (zowel in woord als geschrift) en kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken. Wat wij bieden Wij bieden je een boeiende functie in een jonge, klantgerichte omgeving. Het salaris is 2.802,00 (schaal 8) bij een 36-urige werkweek. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Er zijn mogelijkheden voor flexibele beloning, studie, kinder- en naschoolse opvang en een flexibele inrichting van de werkweek. Er is een spaarloonregeling, een fietsenplan en een pc-privéproject. Informatie en sollicitatie Spreekt deze functie je aan? Dan nodigen we je uit om binnen twee weken te reageren. Je kunt je brief richten aan: de gemeente Beverwijk t.a.v. P&O mevr. I. Al, postbus 450, 1940 AL Beverwijk. Voor informatie over de functie kun je terecht bij de heer H.J Frieling, tel.nr. 0251 - 256 523. Meer informatie over de gemeente vind je op de website van de gemeente Beverwijk: www.beverwijk.nl GEODESIA 2003-11

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 46