Jij zet Rotterdam op de kaart. Gemeentewerken op www.werkenaaneenwereldstad.nl Gemeente Rotterdam Werken aan een sterke, dynamische stad voor betrokken burgers en een ondernemende overheid. De dienst Gemeentewerken, met ruim 2300 medewerkers, speelt een belangrijke rol bij het realiseren en beheren van projecten in de buitenruimte, de infrastructuur en het milieu. Zij treedt op als adviseur, coördinator, beheerder en uitvoeder. Maar ook als tolk tussen publiek en overheid. De sector De sector Buitenruimte is gespecialiseerd in het beheer en onder houd van openbare voorzieningen, zoals wegen, bossen en plant soenen, riolering, singels en sloten. Een van de afdelingen van de sector is Landmeten en Vastgoedinformatie: het hoofdkwartier van alle grafische vastgoedgegevens van Rotterdam. Het team dat we bij deze willen versterken, houdt zich bezig met het optimaliseren van de dienstverlening en het verkopen van afdelingsproducten. De functie In deze functie gaat je aandacht uit naar het leggen en onderhou den van contacten met (potentiële) klanten. Wat betreft landmeet kundige diensten en vastgoedinformatieproducten breng je offertes uit, voer je onderhandelingen over prijzen en prestaties en geef je productpresentaties. Ook dagen we je uit om ideeën te ontwikkelen voor het realiseren van nieuwe en het verbeteren van bestaande producten. Ten slotte lever je bijdragen aan het verkoopplan, jaar plan, jaarverslag en financieel meerjarenplan. Wij vragen Je hebt een hbo-opleiding geodesie of geo-informatica afgerond. Daarnaast beschik je over resultaatgerichtheid, een pragmatische instelling en het vermogen om snel problemen op te lossen. Je weet wat er bij klanten leeft, wat blijkt uit de manier waarop je dienstverlening vorm krijgt. Flexibel en inventief zijn andere sleutelwoorden. Zowel zelfstandig als in teamverband kun je goed uit de voeten en je mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heden zijn zeer sterk. Wij bieden Je mag rekenen op een leuke baan in een organisatie met volop kansen voor je verdere ontwikkeling. We bieden je uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een prima salaris overeen komstig leeftijd, opleiding en ervaring (maximaal 3.518,- bruto per maand). Wil je meer weten over de functie of werkomgeving? Neem dan contact op met Mariette Kapitein, hoofd subafdeling Verkoop, telefoon (010) 489 60 57, mwj.kapitein@gw.rotterdam.nl. Stuur je sollicitatiebrief plus curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Personeel Organisatie, postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. Reageren pere-mail kan natuurlijk ook: personeelsvoorziening® gw.rotterdam.nl. Meer informatie over Gemeentewerken vind je Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2003-12

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 59