dp) Techniek Opleidingen Bouw- en Civiele Techniek Curcus Deelkwalificatie Landmeetkunde BEDRIJVEN EN DIENSTEN PERSONALIA Nieuwbouw AGI Rijkswaterstaat geopend In de namiddag van 25 november 2003 opende drs G.H.O. van Maanen, secretaris-generaal van V&W, te Delft het nieuwe gebouw van de Adviesdienst Geo-informatie en ICT (voorheen Meetkundige Dienst) van de Rijkswaterstaat. Voor dit gebeuren waren zo'n 150 relaties uitgenodigd. Het eigen personeel - dat eerder een feestavond kreeg - kon die middag vroeger naar huis om parkeerproblemen van gasten te voorkomen. Het team van adviseurs en projectmana gers van AeroVision is per 1 oktober 2003 versterkt met de komst van ing. Mark Berntssen, die ervaring heeft op gebouwd in onder andere de geodesie en GIS-advisering. Als projectmanager zal hij zich vooral toeleggen op innova tie- en implementatietrajecten, commu nicatieprojecten en procesbegeleiding bij uitbestedingen. Ir. J.W.N. Qohn) van Smaalen promo veerde 18 november 2003 aan de Wage- ningen Universiteit op de verdediging van zijn proefschrift 'Automated Aggre gation of Geographic Objects. A New Ap proach to the Conceptual Generalisa tion of Geographic databases'. Zijn pro motoren waren prof.dr.ir. M. Molenaar en prof.dr.ir. A.K. Bregt. Zijn onderzoek, gestart in 1994, is mogelijk gemaakt door het Kadaster, de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat en de Neder landse Commissie voor Geodesie. Hij is thans werkzaam bij de Universiteit van Amsterdam de School voor Voor wie? Niveau van de cursus Start cursus Programma Meer informatie Doel Cursusfolder en -kosten V I onderdeel \v a n roe Rijn IJssel Medewerkers werkzaam bij Niveau 4 opleiding, onderdeel van De cursus start in maart 2004 en landmeetkundige bureaus en Middenkaderfunctionaris Infratechniek. duurt tot juli 2005. instellingen, die een uitbreiding willen van hun theoretische kennis. Cursisten die de cursus algemene De cursus bestaat uit 15 activiteiten die in Natuurlijk kunnen we in deze advertentie landmeetkunde gevolgd hebben en een projectvorm uitgevoerd moeten worden. niet alles vertellen. verdere theoretische en praktische De cursus is 1 dag in de week gedurende Bent u door het lezen van deze verdieping wensen. 1 jaar. Van de werkgever is medewerking advertentie geïnteresseerd geraakt en Voor werknemers die meer inhoud aan noodzakelijk, immers de toetsing van de wilt u nog meer weten bel dan hun vak willen geven. praktische opdrachten moet in eigen met de School voor Techniek, werkomgeving plaatsvinden. De heer J.M.R. Duifhuizen Telefoon (026) 365 59 92 Het behalen van een Erkend E-mail h.duifhuizen@rijc.nl MBO-certificaat in 1 jaar. Worden u op aanvraag toegestuurd. GKODESIA 2003-12

(NGT) Geodesia | 2003 | | pagina 70