Hierbij is Leen Murre door de leden direct aangewezen als voorzitter, de overige bestuursfuncties zullen onder ling worden verdeeld. Alle leden van het nieuwe GIN bestuur zijn afkomstig uit de bij het fusieproces betrokken verenigingen. Wim Eimers is wegens bewezen dien sten, met name bij het tot stand komen van het GIN, benoemd tot erelid. Door de fusie van de verenigingen en het aangaan van een samenwer kingsovereenkomst met de Bond voor Kadasterambtenaren, de BvK, is binnen GIN een ledenbestand ontstaan van bijna 4000 leden. Voor de ondertekening zelfwaren de officiële vertegenwoordigers van de fuserende verenigingen, in het algemeen de voorzitter en de secretaris naar Utrecht gekomen, na een korte uiteenzetting door de nota ris, de heer Oldenhof, hebben deze ver tegenwoordigers hun handtekening onder de fusieakte gezet. Het nieuwe bestuur van GIN bestaat daardoor vanaf 23 oktober uit de vol gende leden: Ir. L.M. (Leen) Murre Drs. N.J.(Nico) Bakker Ir. M.P.H. (Maarten) Bomers Ing. W.H J. (Jan Willem) van Eek MBA Ir. H.B.J. (Hennie) Genee Ir. P. (Pieter) Meijer, Prof. dr. H.F.L. (Henk) Ottens, Prof. Dr. ir. M.G. (George) Vosselman, H. (Hendrik) Westerbeek MSc, Ing. J.M. (Jan) Witte, Ir. W.J.C. (Wilbert) Wouters Dit waren: voor de Vereniging voor Vas tgoedin- formatie: Henk Ottens en Koos Krijnders, voor de Nederlandse vereniging voor Kartografie: Nico Bakker en Albert Venemans, voor de Nederlandse vereniging voor Geodesie: Erik Jan Kleingeld en Ernst Peter Oosterbroek voor de Vereniging van Landmeet kundigen Jos Löwilt en Pieter Kuyck, voor de Nederlandse kring voor Aardobservatie en Geo-Informatica: Freek Dirk van der Meer en Frans van der Wel voor GeoVenW: Wilbert Wouters en Pieter van Vuuren en voor de verkrijgende vereniging Geo-Informatie Nederland Menno Jan Kraak en Leen Murre. Tijdens de ondertekening door deze vertegenwoordigers verdwenen op symbolische wijze de logo's van de ver enigingen die juist hun handtekening hadden geplaatst. Aansluitend aan de ondertekening is door de Stichting Geodesia aan alle congresgangers een borrel aange boden ter gelegenheid van deze ondertekening. CEO-INFO 2003-0

Geo-Info | 2003 | | pagina 31