Ook al zijn wij van oorsprong landmeters, geodeten, i kartografen, fotogrammeters en informatici... ARCADIS Part of a bigger picture Infrastructuur, gebouwen, milieu, communications ^AMfrir'örW-; wij voelen ons geo-informanten: verzamelaars, bewerkers en gebruikers van ruimtelijke gegevens. Ons werk bestaat uit meer dan een enkele discipline. Want Nederland verandert van dag tot dag en de ruimte is er schaars. Daarom moeten de beslissingen over beheer en inrichting van ons land zorgvuldig genomen worden. ARCADIS is betrokken bij beheer van, bij planning, ontwerp en realisatie van veel veranderingen in onze leefomgeving. Wij helpen bij de ruimtelijke inpassing van al die projecten en leggen de veranderingen vast in kaarten, informatiebestanden en modellen, die gebruikt worden om de leefomgeving te beheren en daar waar nodig te verbeteren. Zorgvuldige inrichting van de ruimte in Nederland, daaraan werken wij met een groot aantal mensen, ook vanuit ons brede geo-informatie vakgebied. Door actuele expertise, nieuwe tech nologie en kennis van de toepassingen in te zetten in aansprekende projecten. Altijd rekening houdend met de omgeving, omdat elk project als part of a bigger picture'wordt gezien. ARCADIS draagt als toonaangevende dienstverlenende kennisorganisatie al meer dan 100 jaar bij aan het duurzame evenwicht tussen economie en leefbaarheid. Daar zijn onze oplossingen op gericht, en dat is onze investering in de toekomst. Bel voor meer informatie: Ton Pennings, tel. 026-3778 935 of Wim van Pijkeren, tel. 026-3778 635 e-mail: geo-info@arcadis.nl of kijk op http://www.geo-information.com

Geo-Info | 2003 | | pagina 57