ir ARCADIS Senior Projectleiders Geo Data Services (m/v) Infrastructuur, gebouwenmilieu, communications Taken: - leiden van nationale en internationale projecten, tegelijkertijd; - schrijven van (internationale) tenders en offertes; - acti viteiten datamanagemeïit/dataservices breder in de markt zetten en/of nieuwe producten introduceren; - ontwikkelen proces/productverbetering/introductie nieuwe methoden (b.v, digitale camera); - aansturen projectleiders en overige medewerkers; - begeleiden en het verder optimaliseren van het outsourcen van activiteiten. Part of a bigger picture Profiel: - universitair, bij voorkeur Geodesie, bewezen ruime ervaring 5 jaar) in het leiden van complexe (inter)nationale projecten; - innovatief en gevoel voor marktontwikkelingen; - flexibele persoonlijkheid en flexibele (internationale) geografische opstelling; - hands-on mentaliteit; - goede beheersing Nederlandse en Engelse taal, andere taal gewenst; - goede contactuele eigenschappen en in staat rust momenten te creëren; - on dernemer /commercieel; - zelfstandig maar ook teamplayerf - bereidheid tot kort /landverblijf in het buitenland. Voor nadere'informatie nodigen wij u uit om contact op te nemen met de heer F.A.RM. Knüppe, business area manager, tel. 026-3778608, of met de heer F.C.P.M. Saelman, adviseur human resources, tel. 026-3778464. U kunt uw sollicitatie met c.v binnen 14 dagen sturen naar ARCADIS Nederland, afdeling Human Resources, t.a.v. de heer F.C.P.M. Saelman, Postbus 33, 6800 LE Arnhem, of via e-mail f.c.p.m.saelman@arcadis.nl. Bij voorkeur kunt u rechtstreeks solliciteren via de vacaturesite van www.arcadis.nl ARCADIS Geo- en Vastgoedinformatie is een full-service dienstverlener op het gebied van vastgoedwaardering, advies en interim-management, geo-informatie, data services, vastgoedinformatisering en handhaving. KLM Aerocarto B.V., een 10Q% deelneming van ARCADIS Geo- en Vastgoedinformatie 8.V., is de internationale specialist op het gebied van geografische modellering van de leefomgeving. Onze klanten zijn - nationaal en internationaal - ministeries, gemeenten, waterschappen, kadasters, topografische diensten en financiers zoals de Wereldbank. Onze expertise strekt zich uit van fotogrammetrie, luchtfotografie, het ontwikkelen van GIS-appMcaties, vakgerichte ICT-dienstverlening en cartografie tot en met landmeten en landregistratie. Onze activiteiten vormen de basis voor een efficiënt beheer van de leef omgeving en het kunnen genereren van inkomsten voor overheden. Binnen KLM Aerocarto is Geo Data Services verantwoor delijk voor de uitvoering van onder andere (grootschalige) projecten op het gebied van luchtfotografie, fotogram metrie en grafische-bestandsopbouw. Als gevolg van gezonde groei in het mar ktsegment van KLM Aerocarto zoeken wij per direct twee - v.. A, GEO-INFO 2004-3

Geo-Info | 2004 | | pagina 41