1 B C C GEO-INFO Uw maatvaste partner Advies Tijdschrift voor geo-informatie Nederland Wij maken ruimte! Wil jij ruimte? MEDEWERKER LANDMETEN (m/v) INGENIEURS BUREAU bij advisering, voorbereiding, uitvoering en begeleiding van landmeetkundige projecten Landmeten bezoekadres postadres telefoon fax e-mail internet Prins Mauritsstraat 17 Postbus 75 4140AB Leerdam (0345) 63 96 96 (0345) 63 96 66 post@ingbcc.nl www.ingbcc.nl Toonaangevend vakblad De oprichting van GIN (Geo-Informatie Nederland) betekent voor het vakgebied een geweldige stap vooruit. Na samenvoeging van negen belangenverenigingen zitten alle geo-professionals nu onder één dak. Door de fusie verdwe nen ook enkele gekende vakbladen zoals Geodesia en het Kartografisch Tijdschrift. Per I januari 2004 kwam daar het nieuwe tijdschrift Geo-lnfo (met sterk verhoogde oplage) voor in de plaats. Geo-lnfo biedt adverteerders een uiterst interessante lezerskring. Naast alle persoonlijke leden van GIN wordt het blad gelezen door beleidsbepalers bij overheids- en gemeentediensten alsmede medewerkers bij architecten-, ingenieurs- en geodetische bureaus. Vraag vrijblijvend nadere informatie en de advertentietarieven. WESTERUM PUBLICITEIT BV Advertentie-exploitatie GEO-INFO Wintereik 38 5682 HM Best Tel. (0499) 398689 - Fax 374497 westbest@ wxs. n I Wij zijn een dynamische en groene gemeente met 25.000 inwoners tussm de steden Tilburg en Breda, We hebben vier kernen Gilze (7.500 inwoners), Rijen (16.000 inwoners), Molenschot (1.500 inwoners) en Huiten (350 inwoners). Wij zijn ook een organisatie waarvoor klantgericht en bedrijfsmatig werken meer is dan slechts een begrip. Omdat we het niet alleen kunnen wagen we ons af; jij bent een enthousiaste medewerker die zich betrokken voelt bij de organisatie, jij bent de pionier die gaat voor uitdaging en ontwikkeling, voor wie eigenschappen als creativiteit en flexibiliteit niet vreemd zijn. Als je jezelf hierin herkent, dan ben jij degene naar wie we op zoek zijn. We zoeken voor de afdeling Vastgoed een (36 uur/week, 1 fte) De doelstelling van de afdeling a Het verzamelen en beheren van gegevens in een digitaal vastgoedinformatie-systeem van waaruit informatie wordt verstrekt aan organisatie onderdelen die dit nodig hebben voor het (doen) uitvoeren van processen, projecten en procedures, b Het verwerven, beheren, in gebruik geven, verhuren en vervreemden van vastgoed voor zover er een directe relatie ligt met het uitvoeren van het geformuleerde beleid en de kerntaken van de gemeente. De functie Als medewerker landmeten verzorg je topografische en kadastrale metingen. Je bereidt de metingen voor, voert ze uit en verwerkt deze zonodig in het vastgoedinformatiessyteem. Daarnaast ben je belast met het bijhouden van de meetkundige grondslag (N.A.P. en RD stelsel) en het onderhoud aan de landmeetkundige instrumenten. Je profiel Je bent een flexibele persoonlijkheid die eveneens de competentie klant- en servicegerichtheid in zichzelf herkent. De basis voor succes ligt -naast de beschreven competenties- in een mbo werk- en denkniveau, aangevuld met kennis en op het gebied van landmeten. Je hebt bij voorkeur meerdere jaren ervaring binnen het taakveld en kennis van DG-Dialog, Liscad en Move. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden we een salaris van maximaal 2.473,- bruto per maand (salarispeil 1 april 2003). Dat is het maximum van salarisschaal 7. De functie wordt op korte termijn definitief beschreven en gewaardeerd. Informatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met het afdelingshoofd Vastgoed, Peter Berkel, telefoonnummer 0161-290275. Sollicitatie Je sollicitatie kun je vóór 30 april 2004 richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Gilze en Rijen, postbus 73, 5120 AB Rijen, onder vermelding van Landmeter op de envelop of via de mail naar r.artsC«"gilzerijen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. GEO-INFO 2004-4

Geo-Info | 2004 | | pagina 50