Applicatiebeheerder Geo-informatiesystemen Ontwikkelaar GIS Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.Ieeuwarden.nl Functie en eisen Leeuwarden Wii willen mt Stadsontwikkeling en -beheer bestaat uit zes sectoren, waaronder de sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Inrichting (ROI). De sector levert een wezenlijke bijdrage aan een integrale visie op Leeuwarden als aansprekende en bereikbare woon-werk- en verblijfs- stad, het hiervoor ontwikkelen van gemeentelijk beleid en het vormge ven en op niveau houden van de functies van de openbare ruimte. De sector is opgedeeld in een vijftal teams: Ruimtelijke Ordening, Verkeer en Vervoer, Civiele Techniek, Geo-informatie en Ondersteuning. Het team Geo-informatie is op zoek naar: 36 uur per week/vacaturenr. SQ/0268 je verzorgt het applicatiebeheer van Geo-informatiesystemen voor de sectoren ROI en BOR; je verzorgt het beheer van het GIS-systeem; je ondersteunt de sectoren t.b.v. een doelmatig applicatie- en GIS gebruik; je participeert in de opbouw/realisatie van een GIS-omgeving; je adviseert het management m.b.t. applicatiegebruik en productie proces; je beschikt over een HBO-opleiding en/of werk- en denkniveau; je hebt gedegen kennis en ervaring met CAD en GIS applicaties; je hebt een sterke oriëntatie op in- en externe klanten, je bezit goede communicatieve vaardigheden; je bent initiatiefrijk, flexibel, zelfstandig en enthousiast; je bezit een goed ontwikkeld vermogen tot samenwerken. Salarisindicatie Maximaal 3.164,- bruto per maand. Stuur voor 29 mei je sollicitatiebrief en CV naar Gemeente Leeuwarden Mobiliteitscentrum Postbus 21000 8900 JA Leeuwarden Leeuwarden: sociale, economische en culturele krachtbron voor Ftyslan. Wiet ruim 90.000 inwoners de tweede hoofdstad van Noord-Nederland. Kantorenstad. Kennisstad. Provinciehoofdstad met een uitgebreid voorzieningenpakket. Er is ruimte om te bouwen, te wonen en te ontspannen. Je vindt historische schoonheid en leuke winkels in de gave, oude binnenstad. Leeuwarden: een prettige stad om te wonen en te werken. In de komende jaren zal Leeuwarden verder groeien. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met S. Helmhout, sr Adviseur Geo-informatie, tel 058 - 2338640 Gemeente geeuwarden Bij de gemeente Leeuwarden zijn regel matig vacatures. Wij willen meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperingen in dienst nemen. In functies waarin zij c ondervertegenwoordigd zijn genieten zij - bij gelijke geschiktheid - voorrang. De gemeente Leeuwarden is een boeiende organisatie met zo'n duizend medewerkers. Zij geven vorm aan het bestuur, het beleid en de ontwikkeling van de stad. Werken bij de gemeente Leeuwarden betekent een informele werksfeer en een werkplek in hartje stad. De organisatie bestaat uit vier diensten: Algemene Zaken, Stadsontwikkeling en -beheer, Welzijn, Brandweer en een Concernstaf. GEO-INFO 2004-5

Geo-Info | 2004 | | pagina 53