Almelo dé complete aezochf ma jmegen PIP Nieuwsgierig? www.nijmegen.nl Gemeente 240 Li www.almelo.nl Wh tü WMBm asm1 :tMx Almelo, stad met ruim zeventigduizend inwoners, ontwikkelt zich snel. Op het gebied van wonen, werken en leven, maar ook op het vlak van sociale infrastructuur, architectuur en cultuur. We willen onze inwoners boeien en onze aantrekkingskracht vergroten. Door de stad op doordachte wijze te laten groeien, waarbij kwaliteit én de mens, in al zijn diversiteit, voorop staan, Pat is Almelo, Samenleving, samenhang en samenwerken vormen de drie kernwoorden van onze organisatie. De gemeente heeft een ééndlensteftisCTüiif met zeven lijnafdelingen en drie stafafdelingen. Onze ganfjeentelijke organisatie telt op dit moment 720 medewerkers; collega's die op een open en informele manier met elkaar samenwerken. Medewerker Geo-informatie binnen- en buitendienst MN Een zelfstandige medewerker met ruime werkervaring die complexegeodetische werk zaamheden in zowel de binnenals de buitendienst uitvoert. Fulltime, salarisindicatie max. 3.518,- bruto per maand (schaal 10) Referentienummer: VB/04Ö3/T informatie: de heer H.GJ. Bruins, teamleider Geo-informatie en Belastingen, (0546) 541460 Kijk voor de volledige vacaturetekst en informatie over onze secundaire arbeidsvoorwaarden op Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u voor 29 mei a.s. sturen haar: Gemeente Almelo f afdeling PICO, postbus 5100, 7600 GC Almelo (onder vermelding van het referentienummer). EER CENTER TWENTE www.cctwente.nl Collega Nijmegen is een stad met een rijk verleden. Nijmegen is trots en zuinig op de historische schatten maar is vooral ook een stad in ontwikkeling. Nijmegen zoekt collega's die aan die ontwikkeling kunnen bijdragen. We zijn in Nijmegen trots op ons werk. En we laten ons leiden door een aantal waar den: Resultaatgericht: we maken onze voornemens waar. Omgevingsgericht: we hebben oog voor de behoefte van omgeving en klant. Open: we zijn open in ons spreken en handelen. Samen: wij werken voor elkaar en met elkaar. GE ME E ME Geo- informatiekundige een jonge, enthousiaste medewerker (ster) met gevoel voot bedrijfsmatig handelen 36 uur per week, salarisindicatie min. bruto 2.140,- max. bruto 3.164,- (schaal 9) Informatie: Nico Mathijssen, n.mathijssen@nijmegen.nl (024) 329 31 92 of Willy Barten, w.barten@nijtnegen.nl (024) 329 31 29 r" Sluitingsdatum 10 dagen na verschijning. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEO-INFO 2004-5

Geo-Info | 2004 | | pagina 54