s \^SXÊÊSSÊU L [fgr Kun je bouwen zonder af te breken? www.brabant.nl 1 Provincie Noord-Brabant Landmeter, medewerker geodetische verwerking 0e¥©el en verstand» Noord-Brabant* Modern wonen aan een dijk uit 1421 Dat is ook Noord-Brabant Het is de taak van de provincie een klimaat te scheppen waarin Brabanders, bomen en bedrijven alledrie floreren. Noord-Brabant vertoont al jaren op veel ge bieden een sterke groei en blijft toch een mooi, plezierig en gastvrij stukje Nederland. Ontwikkelingen moeten verrijken, niet verarmen. Dat vraagt om zicht op het grote geheel, Om een geoefend oog voor uiteen lopende belangen. Om een delicaat evenwicht tussen gevoel en verstand. bij het team van de afdeling GEO (Geografische informatievoorziening En Onroerende zaken). Wij zoeken een collega, die het landmeetkundig vak op MBO-niveau verstaat en hierin zoveel plezier heeft dat hij/zij anderen weet te inspireren. Deze functie kent als eindbeeld een invulling van zowel buiten- als binnen werkzaamheden. In de ontwikkeling ligt het hoofdaccent bij de buitenwerkzaamheden. Voor meer informatie kijk op www.brabant.nl of bel de heer Guido Smits (073) 681 23 22. Noord-Brabant werkt actief aan vernieuwing, zonder het evenwicht tussen het economische, het ecologische en hef sociaal-culturele uit het oog te verliezen. Het resultaal is een economisch bloei ende provincie, met een rijk cultureel leven en volop aandacht voor de natuur. Bijna 1600 mensen bij de Provincie zetten zich enthousiast in voor Noord-Brabant en de Brabanders. We "maken" beleid, maar tekenen ook voor de realisatie. Transparant, integer en resultaatgericht. De dynamiek die we in Noord-Brabant voorstaan, kennen we ook intern. Na maximaal vijf jaar wisselen de functies binnen de provincie. Altijd in overleg en als onderdeel van een actief loopbaanbeleid. Vacature: MID 03-29 Bruto maandsalaris max. 2.743,- (schaal 8). Hoogte is afhankelijk van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties (o.v.v. het vacaturenr. en de afdeling linksboven op de envelop) voor 1 juli 2004 richten aan: Hans Dekkers, afdelingshoofd GEO, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenboseh.

Geo-Info | 2004 | | pagina 2