GEO-INFO Tijdschrift voor geo-informatie Nederland z 1 242 Toonaangevend vakblad De oprichting van GIN (Geo-Informatie Nederland) betekent voor het vakgebied een geweldige stap vooruit. Na samenvoeging van negen belangenverenigingen zitten alle geo- professionals nu onder één dak. Door de fusie verdwenen ook enkele gekende vakbladen zoals Geodesia en het Kartografisch Tijdschrift. Per I januari 2004 kwam daar het nieuwe tijdschrift Geo-lnfo (met sterk verhoogde oplage) voor in de plaats. Geo-lnfo biedt adverteerders een uiterst interessante lezerskring. Naast alle persoonlijke leden van GIN wordt het blad gelezen door beleidsbepalers bij overheids- en gemeente diensten alsmede medewerkers bij architecten-, ingenieurs- en geodetische bureaus. Vraag vrijblijvend nadere informatie en de advertentietarieven. Maak van 156.000 mensen jouw tevreden klant Apeldoorn WESTERUM PUBLICITEIT BV Advertentie-exploitatie GEO-INFO Wintereik 38 - 5682 HM Best - Tel. (0499) 398689 - Fax 374497 - westbest@wxs.nl "O c Neeltje. Klant sin Werken bij de gemeente Apeldoorn betekent klantgericht werken voor 156.000 mensen. Want dienstverlening staat bij ons hoog in het vaan del. Het lukt ons om creatieve oplossingen te vinden voor de sociale problemen die horen bij een stad van onze omvang. En daarmee een zeer prettig woon- en werkklimaat te creëren. Wij bieden onze inwoners en ondernemingen veel ruimte, zowel letterlijk in de vorm van het vele groen als figuurlijk in de vorm van een tolerante, nuchtere cultuur. Om deze verworvenheden ook bij onze geplande groei te behouden en zelfs verder te verbeteren, zoeken wij professionals met een antenne voor maatschappelijke ontwikkeling en vernieuwing. Als slagvaar dige netwerkorganisatie geven wij veel vrijheid en ben je verantwoordelijk voor je eigen werk én je eigen ontwikkeling daarin. Een goede samenwerking tussen medewerkers, diensten en projecten zien wij als het allerbelangrijkste bindende element in onze manier van werken. Landmeter Dienst Milieu, Mobiliteit en Openbare Ruimte, afdeling Ruimtelijke Informatie, mbo/hbo-niveau, je draagt de integrale verantwoordelijkheid voor de buitenwerkzaamheden van het bureau Landmeten en Ruimtelijke Informatie, 36 uur, max. bruto maandsalaris 2.802,- vacaturenummer 04-0034 Reageren? Kijk dan op www.apeldoorn.nl. Of neem contact op met gemeente Apeldoorn, Postbus 9033,7300 ES 0 Apeldoorn, telefoon (055) 580 15 19. 's GEO-INFO 2004-6

Geo-Info | 2004 | | pagina 4