in rottendam Gemeentewerken Rotterdam leeft, woont en werkt aan het water. Hier stroomt de wereld samen. Jong van geest, vernieuwend en gedurfd. Altijd op zoek naar ruimte om te bewegen. Een gedreven stad die meer verrast naarmate je haar beter leert kennen. Geen stad van woorden, maar van daden. Gemeentewerken Rotterdam zorgt voor een goede Rotterdamse infrastructuur en een aantrekkelijk openbaar gebied. Van het bouwen van metrolijnen, tunnels en bruggen tot het onderhoud van wegen en groenvoorzieningen, een veelzijdig en aantrekkelijk werkpakket. Ruim 2300 medewerkers zijn hier dage lijks mee in de weer. Samen maken ze zich sterk voor een stad die op vele fronten aan de weg timmert. De afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie bestaat uit drie onderafdelingen: Verkoop, Productie en Systemen. De onderafdeling Productie heeft zes productie-eenheden waar de geografische basis bestanden worden bijgehouden en (landmeetkundige) opdrachten voor derden worden uitgevoerd. De functie? Je adviseert het afdelingsmanagement inzake beleidsvoorbereiding, beleidsbepaling en beleidsuitvoering. Je volgt de ontwikkelingen op het vakgebied Geodesie nauwgezet en doet voorstel len voor het uitvoeren van onderzoek en/of studies. Daarnaast onderhoud je een extern netwerk en goede contacten binnen en buiten de afdeling. In voorkomende gevallen treed je op als projectleider. Vraag en aanbod? Voor een goede uitoefening van de functie heb je de opleiding Geodesie aan de Technische Universiteit Delft (of gelijkwaardig) afgerond en minimaal twee jaar werkervaring in het vakgebied. Je beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Je hebt gevoel voor verhoudingen binnen de organisatie van Gemeentewerken en het concern Rotterdam, en bent in staat om ontwikkelingen binnen het vakgebied te vertalen naar concrete diensten en producten van de afdeling. Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring bieden we je een salaris van maximaal 4.609,- bruto per maand (schaal 12) bij een 36-urige werkweek. Ben jij de adviseur voor Gemeentewerken? Stuur dan je sollicitatie met c.v. naar Gemeentewerken Rotterdam, Afdeling P&O, Postbus 6633, 3002 AP Rotterdam, onder vermelding van vacaturenummer LV/04/016/JC. Solliciteren per email is ook mogelijk: personeelsvoorziening@gw.rotterdam.nl. Voor meer infomatie kijk je op www.gw.rotterdam.nl of bel je met Louis Smit, hoofd van de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie, telefoon 010-489 46 15, e-mail: la.smit@gw.rotterdam.nl. Gemeente Rotterdam

Geo-Info | 2004 | | pagina 56