IN organiseert, net als vorig de Wereld GISdag in Nederland. Deze dag met wereldwijde aandacht voor geo-infor- matie bestaat nu al enkele jaren en zal dit jaar op 17 november plaatsvinden. Een aantal organisaties heeft al plan nen voor deze dag ontwikkeld. De TU Delft zal als vanouds de Wereld GISdag ondersteunen. Ditmaal gaat de aandacht uit naar de GIS-professionals. Zo gaat de derde GML-estafette van start. De Adviesdienst Verkeer en Ver voer van Rijkswaterstaat heeft het plan om leerlingen in Rotterdam en Heerlen zelf iets met GIS te laten doen: scholieren zullen in een werkopdracht een analyse moeten uitvoeren in de ei gen schoolomgeving, waarbij de onge vallenregistratie van AW als vergelij king zal dienen. Advies- en ingenieurs bureau Tauw organiseert op 17 novem ber een interne GISdag, die is gericht op uitwisseling van geo-informatie tus sen Tauw-medewerkers van de ver schillende vestigingen. Hebt u plannen om iets extra's te doen voor geo-informatie op deze dag? Een informatiemiddag voor collega's van andere afdelingen? Een project met een school in de buurt? Laat het ons weten, wij ondersteunen u graag! Stuur een e-mail naar info@geo-info.nl met trefwoord "GISdag". Meer infor matie zal volgen via Geo-Info en de website www.gisdag.nl. Waterschap Zeeuws Vlaanderen op de bres voor geodesie. Diepte zien is vroeg geleerd. Isolijnen volgen bij het Van Hall-instituut. Een vliegtuig is toch interessanter dan een GPS. GEO-INFO 2004-9 Heeft u plannen voor de Wereld GISdag?

Geo-Info | 2004 | | pagina 29