Openbare aanbesteding Vught E gemeente Eindhoven s-Hertogenbosch nuenen SINT-MICHIELSGESTEL gmtnae \|r Uiterlijk 1 december 2004 wordt het werk gegund in het kader van een openbare aanbesteding voor Digitale Onderleggerbeelden 2005, beschreven in besteknummer 2004/123. Het werk omvat onder meer: - het vervaardigen van digitale onderleggerbeelden van de gemeenten Eindhoven (ca. 8.887 ha), 's-Hertogenbosch (ca. 9.127 ha), Nuenen, Gerwen en Nederwetten (ca. 3.411 ha), Sint-Michielsgestel (ca. 6.440 ha), Veghel (ca. 7.893 ha) en Vught (ca 3.444 ha); - het leveren in 10 cm, 25 cm en 50 cm grondresoluties. Het werk moet uiterlijk 31 augustus 2005 worden opgeleverd. Toezending bestek Het bestek, met CD-rom, is uitsluitend te bestellen met onderstaande incassomachtiging. Het bestek wordt per post toegezonden vanaf 15 september 2004. De kosten van het bestek zijn 115,- inclusief BTW. Bestellingen die na de dag van de inlichtingen binnenkomen, worden niet meer in behandeling genomen. Er vindt geen restitutie plaats. Het bestek ligt na 15 september 2004 ter inzage bij het secre tariaat van het Ingenieursbureau van de gemeente 's-Hertogenbosch, Wolven hoek 1. Inlichtingen Op dinsdag 12 oktober 2004 om 13.00 uur is er een bijeenkomst ten behoeve van het geven van inlichtingen. Plaats van de bijeenkomst is het Stadhuis, Markt 1 in 's-Hertogenbosch, in de Trierzaal. De nota van inlichtingen wordt aan de kopers van het bestek toegezonden en ligt vijf werkdagen na de datum van inlichtingen ter inzage bij het secretariaat van het Ingenieursbureau van de gemeente 's-Hertogenbosch. Aanbesteding De offertes moeten 1 november 2004 vóór 17.00 uur zijn ingediend bij het Ingenieursbureau van de gemeente 's-Hertogenbosch. Eisen - De opdrachtnemer mag niet door één van de deelnemende gemeen ten zijn uitgesloten van het leveren van producten en/of diensten. - De opdrachtnemer moet aantoonbaar opdrachten van vergelijkbare omvang (minimaal 50% van het geoffreerde bedrag) binnen de afgesproken specificaties en doorlooptijd hebben uitgevoerd. Hiertoe moeten op verzoek minimaal twee referenties waaruit het bovenstaande blijkt, inclusief productspecificaties, worden overlegd. - De opdrachtnemer moet aantoonbaar vergelijkbare (eind)producten eerder naar tevredenheid van de opdrachtgever van het desbe treffende product hebben geleverd. Hiertoe moeten op verzoek minimaal twee referenties waaruit het bovenstaande blijkt, inclusief productspecificaties, worden overlegd. - Onderaannemers zijn toegestaan, met uitzondering van onderaan nemers die door één van de gemeenten zijn uitgesloten van het leveren van producten en/of diensten. - Ingeschakelde onderaannemers moeten aantoonbaar vergelijkbare (deel)producten eerder naar tevredenheid van de opdrachtgever van het desbetreffende product hebben geleverd. Hiertoe moeten minimaal twee referenties waaruit het bovenstaande blijkt, inclusief productspecificaties, worden overlegd. - De opdrachtnemer moet aantoonbaar alle hulpmiddelen, met vol doende capaciteit om de gespecificeerde kwaliteit en doorlooptijd te halen, in eigen huis hebben of bij onderaannemers voldoende capaciteit hebben gereserveerd. - Indien de laagste geoffreerde prijs hoger is dan de kostenraming van de gemeenten, dan wordt het recht voorbehouden dat één of meer dere gemeenten afzien van gunning. In dat geval wordt de laagste aanbieder niet schadeloos gesteld voor verrichte inspanningen. Op het moment dat niet tot gunning wordt overgegaan, wordt aan de laagste aanbieder inzicht verschaft in de kostenraming van de gemeenten. Gunningscriteria Gunning geschiedt op basis van de laagste geoffreerde prijs. De volledig ingevulde incassomachtiging kunt u sturen naar: Gemeente 's-Hertogenbosch Stadsbedrijven, Ingenieursbureau Postbus 12345 5200 GZ 's-Hertogenbosch Incassomachtiging Besteknummer: 2004/123. Werk: Bestek onderleggerbeelden 2005 - Combinatie Brabantse gemeenten onderleggerbeelden 2005 Firmanaam: SB/ÏB Postcode en plaats: Postbus: Postcode en plaats: Telefoon: Fax: Houder/houdster van Gironummer:Banknummer: verleent hierbij machtiging aan Stadsbedrijven, Gemeente 's-Hertogenbosch om van bovengemeld rekeningnummer eenmalig 115,- inclusief BTW, af te schrijven voor toezending van het bestek. Plaats: Datum: Handtekening rekeninghouder: GEO-INFO 2004-9

Geo-Info | 2004 | | pagina 54