1 .Medewerker GfcO-informatie Dit is Dordrecht...dichterbij dan je denkt! 448 Als medewerker Geo-Informatie lever je een bijdrage aan het up to date houden van de Basisregistratie Vastgoed, vervaardig je thematische kaarten en verricht je landmeetkun dige werkzaamheden. Afhankelijk van kennis en ervaring werk je met een grote mate van zelfstandigheid en begeleid je collega's bij specifie ke werkzaamheden. Je bent een communicatief vaardig, enthousiast, initiatiefrijk en vasthoudend per soon die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken. Je beschikt over een landmeetkundige of gelijk waardige opleiding op mbo niveau en hebt ervaring of affiniteit met geautomatiseerde systemen. Deze functie staat open voor starters en meer ervaren krachten. Kijk op www.dordrecht.nl Acquisitie n.a.u. deze advertentie wordt niet op prijs cjesteld. Op de eerste plaats ben je mens en geef je als individu koers aan je eigen, unieke bestaan. Maar een groot deel van je leven ben je ook werknemer en vind je (als je 't goed doet) pret tige werkgevers op je levenspad. Zoals de gemeente Dordrecht, Wij houden er rekening mee dat er meer is dan geld en carrière. Goed in je vel zitten en plezier hebben in je werk haalt het beste boven in mensen. En daarvan wil Dordrecht graag meegenieten. SECTOR STADSWERKEN Vacaturecode: GEO Gl Max. bruto jaarsalaris: 32.940,- Aantal uren: 36 Daarom luistert de gemeente Dordrecht niet alleen goed naar haar burgers, maar ook naar haar werknemers. Want zij maken het verschil. Daar staat natuurlijk tegenover dat we wel wat van je verwachten. Zoals je motivatie om als werknemer resultaten te boeken, te staan voor wat je hebt afgesproken en betrokkenheid bij alles wat er leeft en speelt in deze mooie stad. Als gemeentelijke organisatie kunnen we ons extra plooibaar opstellen. En je per soonlijke wens (tijdelijk of structureel) in goed overleg afstemmen op onze belangen en die van de burgerij. Jouw ontwikkeling laat zich dan ook in Dordrecht beklimmen. Daarmee bedoelen we natuurlijk vooral je eigen grenzen, je persoonlijke Himalaya...Al valt er in deze mooie stad en haar groene omgeving ook heel veel te zien, te ontdekken en te beleven. Ben je geïnteresseerd in een baan bij de gemeente Dordrecht? Solliciteer dan bij voorkeur via www.dordrecht.nl Hier vind je ook informatie over de functie en de gemeente. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Pierre Kop, Groepsleider, telefoon: (078) 639 64 31. Bij uitzondering en alleen na overleg met de afdeling P&O is een andere wijze van solliciteren dan online mogelijk (wladm@dordrecht.nl)Neem in dat geval s.v.p. eerst telefonisch contact met ons op telefoonnummer:(078) 639 83 03. De sluitingsdatum voor reacties is 1 november 2004. GEO-INFO 2004-10

Geo-Info | 2004 | | pagina 54