Senior Surveyors (m/v) Junior Surveyors (m/v) www.iv-infra.nl lv-lnfra In enkele jaren tijd heeft lv-lnfra zich ontwikkeld tot een multidisciplinair ingenieursbureau dat een scala van diensten verleent op het vlak van infrastructuur. Het dienstenpakket, uitgevoerd met ongeveer 95 mensen, gaat van ontwerp en bestekschrijven tot beheers- en onderhoudsplannen en directievoering. Deze diensten worden uitgevoerd voor rijksoverheid, provinciale overheid, locale overheid. NS, industrie en aannemers. Als onderdeel van lv-lnfra draagt de afdeling Ruimtelijk Meten zorg voor het uitvoeren van landmeetkundige taken en werkzaamheden op het gebied van dimensional control. De binnen de afdeling opgebouwde ervaring is gebruikt voor het ontwikkelen van een aantal specialisaties. Deze specialisaties (zeer specifieke oplossingen voor zeer specifieke (meet-) problemen) vormen de kern van het dienstenpakket van de afdeling, naast uiteraard minder complexe landmeetkundige diensten gekoppeld aan spoorweg-, wegen- en tunnelbouw, beton- en staalbouw, werktuigbouw etc. Dit dienstenpakket wordt aangeboden vanuit hoofdkantoor Papendrecht. Vanwege het toenemend aantal opdrachten zoeken wij kandidaten voor navolgende functies: Wij zoeken HBO-ers geodesie, HBO-ers weg- en waterbouw, HBO-ers werktuigbouw die beschikken over enkele jaren ervaring. Zij zullen gaan functioneren enerzijds als assistent-projectleider en anderzijds als ploegleider bij de uitvoering van meetopdrachten in werktuigbouw, beton- en staalbouw en weg- en waterbouw. Bij de uitvoering van de opdrachten wordt veel waarde gehecht aan een correcte rapportage. Wij zoeken MBO-ers geodesie, met of zonder ervaring. Zij worden toegevoegd aan de senior surveyor, of zullen gaan functioneren als ploegleider al naar gelang de aard van de opdrachten. Wij vragen van u: een klantgerichte houding een positieve en flexibele instelling een sociale instelling naar collega's een ontwikkeld gevoel voor kwaliteit en kwantiteit een persoonlijke inbreng van creativiteit en inventiviteit kennis van automatisering correcte uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands in woord en geschrift geen "9 tot 5" mentaliteit Wij bieden u: zeer plezierige collega's een goed salaris en bijbehorende arbeidsvoorwaarden goede doorgroeimogelijkheden interne opleidingen resulterend in beheersen van diverse specialismen meestal geen alledaagse opdrachten, maar opdrachten die appelleren aan inzicht en affiniteit met andere disciplines Indien u één van deze uitdagende functies wilt gaan vervullen, schrijf dan een brief met motivatie en c.v. naar: lv-lnfra b.v., t.a.v. Mevr. L Cafferata, Postbus 1155, 3350 CD Papendrecht Nadere informatie kunt u verkrijgen bij Ir. Yvo Hollman tel.: 078-64481 1. Acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld. GEO-INFO 2004-12

Geo-Info | 2004 | | pagina 55