LANDMEETDIENST a) Projectleider b) Landmeetkundige De Landmeetdienst is in haar 20-jarig bestaan uitgegroeid tot een uiterst modern land' meetkundig bureau. Zij verricht vanuit haar vestiging te Beuningen in Overijssel de meest uiteenlopende landmeetkundige werkzaamheden voor rijks- en gemeentelijke overheden, waterschappen en het bedrijfsleven. Het dienstenpakket omvat onder meer: Situatie- en detailmetingen Vervaardigen van matenplannen D.T.M.-metingen Vervaardigen van digitale G.P.S.-metingen terreinmodellen Deformatiemetingen Volumeberekeningen Uitzetwerkzaamheden Landmeetkundige projectbegeleiding De werkzaamheden worden verricht door een team van 20 enthousiaste specialisten, die gebruik maken van de meest geavanceerde apparatuur en software waardoor vlot en efficiënt maatwerk wordt geleverd. Nauwkeurigheid, gedegen kennis en ervaring vormen de basis voor ieder project. Voor de opdrachtgever resulteert dit in een kwaliteitsproduct met een optimale verhouding tussen kwaliteit, planning en budget. Wegens toenemende activiteiten zoekt De Landmeetdienst nieuwe medewerkers. Functie-inhoud: Planning en coördinatie van landmeetkundige werkzaamheden. Projectbegeleiding: verantwoordelijk voor het gehele traject van offerte uitbrengen, aansturing van meetploegen in de buitendienst, venverken van landmeetkundige opdrachten tot en met oplevering van de opdracht. Zorgdragen voor archivering van de projecten. Onderhouden van in- en externe contacten. Kortom, een functie waarin iemand zijn creativiteit en inzicht goed kwijt kan. Functie-eisen: H.T.S. landmeetkunde. Commercieel inzicht en goede contactuele en sociale vaardigheden. Leidinggevende capaciteiten. Kennis van GPS-technieken strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: De Landmeetdienst biedt u een boeiende en veelzijdige functie. Een goede salariëring in overeenstemming met de functie. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waar onder een goede pensioenvoorziening en winstdeling. Mogelijkheid om te groeien binnen het bedrijf. Auto van de zaak. Een prettige werkkring in een jong en enthousiast team. Functie-inhoud: Verrichten van situatie- en hoogtemetingen met ge bruikmaking van de modernste tachymeter- en GPS- apparatuur. Uitvoeren van kadastrale werkzaamheden. Verrichten van uitzetwerkzaamheden t.b.v. weg- en waterbouwkundige werken. Verwerken van de eigen metingen. Kortom, een uitdaging voor iemand die houdt van af wisseling in werkzaamheden en eigen metingen graag verwerkt. Functie-eisen: M.T.S. landmeetkunde of gelijkwaardig. Belangstelling voor interactief-grafische gegevensverwerking m.b.v. Autocad en Topocad. Flexibele en klantgerichte werkinstelling. Arbeidsvoorwaarden: De Landmeetdienst biedt u een boeiende en afwisselende functie. Een goede salariëring in overeenstemming met de functie. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waar onder een goede pensioenvoorziening en winstdeling. Mogelijkheid om door te groeien binnen het bedrijf. Een prettige werkkring in een jong en enthousiast team. Informatie telefonisch bij dhr. H. Scholten tussen 18.00 en 20.00 uur onder nr. 0541-35 11 44 of 06- 50 41 83 51 of www.landmeetdienst.nl Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd om binnen 7 dagen na verschijnen van dit blad hun schriftelijke sollicitatie (voorzien van een curriculum vitae) te richten aan De Landmeetdienst BV, t.a.v. de heer H. Scholten, Kampbrugweg 7588 RK Beuningen. E-mail: h.scholten@landmeetdienst.nl

Geo-Info | 2004 | | pagina 56