Maak van 156.000 mensen jouw tevreden klant Ruimtelijke Informatie, mbo- Apeldoorn Dat is je uitdaging bij de gemeente Apeldoorn, Dienstverlening staat centraal. Net als creatieve oplossingen vinden voor vraag stukken die horen bij een stad van onze omvang. Wij bieden inwoners en ondernemingen letterlijk en figuurlijk veel ruimte. Ben jij de professional met een maatschappelijke antenne die een bijdrage wil leveren aan een stad in beweging? Dan bieden wij je een slagvaardige netwerkorganisatie met veel vrijheid, verantwoordelijkheid en ontwikkelingskansen. Applicatiebeheerder Dienst Milieu, Mobiliteit en Openbare ruimte, afdeling niveau, integraal verantwoorde lijk voor applicatiebeheer, 18 uur, max. bruto maandsalaris 2.802,- (bij een volledige werkweek). vacaturenummer 05-009 Medewerker Gemeentekadaster Dienst Milieu, Mobiliteit en Openbare ruimte, afdeling Ruimtelijke Informatie, hbo- niveau, integraal verantwoorde lijk voor de invoering van de wet Puberr, 18 uur, max. bruto maand salaris 3.518,- (bij een volledige werkweek). vacaturenummer 05-008 Kartograaf (2 vacatures) Dienst Milieu, Mobiliteit en Open bare ruimte, afdeling Ruimtelijke Informatie, mbo-niveau, integraal verantwoordelijk voor de binnen- en buitenwerkzaamheden van het bureau Landelijke en Ruimtelijke Informatie, 36 uur, max. bruto maandsalaris 2.802,- vacaturenummer 05-007 www.apeldoorn.nl Reageren? Kijk dan op www.apeldoorn.nl. Of neem contact op met gemeente Apeldoorn, Postbus 9033, 7300 ES Apeldoorn, telefoon (055) 580 15 03. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2005 | | pagina 53