topprestaties Waardering voor gemeente Eindhoven 120 Procesbeheerder GIS De gemeentelijke organisatie Eindhoven bestaat uit zeven vakdiensten en een concernstaf. De DSOB is een vakdienst en verantwoordelijk voor de ontwikkeling en aanpassing van de fysieke stad en het beheer van de openbare ruimte. Op centraal gemeentelijk niveau is de DSOB programmerend en beleidsontwikkelend. DSOB is verantwoordelijk voor strategie, beleid en programma's, ontwikkeling en plan vorming en vergunningverlening en realisatie in de fysieke stad. DSOB bestaat uit de sectoren Strategie, Planontwikkeling, Bouw- en Woningtoezicht, Realisatie @h Controlling, de Stafafdelingen Directiesecretariaat, Personeel Organisatie en Communicatie. De sector Realisatie heeft als doelstellingen de uitwerking van gedetailleerde inrichtingsplannen tot volledige civieltechnische en cultuurtechnische uitwerking en uiteindelijke verwezenlijking, de opstelling van een jaar programma infrastructurele werken (inclusief afstemming evenementen en verkeersomleidingen), het toezicht houden op de kwaliteit van producten geleverd door aannemers (nieuwbouw en onderhoud), het toezicht houden op de beeldkwaliteit van de openbare ruimte, de inwinning en het beheer van gegevens ten behoeve van het vastgoedinformatiesysteem en de landmeetkundige ondersteuning van het stedelijk ontwikkelingsproces. Functie-omschrijving U ondersteunt de ontwikkeling van de geografische informatie infrastructuur en de ontwikkeling en benutting van GIS-applicaties; u adviseert de afdelingsleiding over de wijze van vastlegging, beheer en ontsluiting van geografische gegevens; u maakt functionele en in voorkomende gevallen technische ontwerpen voor de ontwikkeling en het beheer van GIS-applicaties; u beheert, exploiteert en onderhoudt het proces van geografische informatievoorziening en de doelmatige inzet van applicaties daarbij en u begeleidt eventuele uitbestedingen in deze; u draagt zorg voor het opstellen en beheren van documentatie van werkprocedures met betrekking tot geografische informatievoorziening en de daarbij te gebruiken Geo-ICT; u adviseert over de beveiliging en continuïteit van werkprocessen, applicaties en gegevens; u vervult een helpdesk-functie bij problemen en/of storingen in de productie-Zwerkprocessen van de afdeling; u adviseert en ondersteunt de leiding met betrekking tot het afsluiten van support- en onderhoudsovereenkomsten met leveranciers van applicaties en informatiseringsdiensten en u begeleidt zonodig uitbestedingen in deze. Functie-eisen U beschikt over een Hbo-opleid'mg Geo-informatica, Geodesie of Kartografie; u bent initiatiefrijk en beschikt over goede zowel mondelinge als schriftelijke communicatieve vaardigheden, waarmee u op doortastende en coöperatieve wijze resultaten weet te boeken. U heeft aantoonbare ervaring met: het modelleren en beschrijven van processen op het gebied van de geografische informatievoorziening; het maken van functionele ontwerpen voor GIS-applicaties en GIS-toepassingen; het opzetten en leiden van projecten in en het werken met CAD- (specifiek Microstation) en GiS-systemen; het opzetten, vullen en bevragen van relationele (ruimtelijke) databases. Ons aanbod Maximaal 2.802,- bruto per maand/36 uur per week. Informeren Voor informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer A.Venemans, afdelingshoofd Geo-informatie, tel.(040) 238 60 39. Voor overige vragen kunt u terecht bij secretariaat P&O, dagelijks tussen 09.00 en 12.00 uur, tel. (040) 238 60 30 of surf naar www.eindhoven.nl Z vacatures gemunte Eind Koven Eindhoven leading in technology GEO-INFO 2005-2

Geo-Info | 2005 | | pagina 54