Kun je afstand nemen van een land waar je van houdt? www.brabant.nl Geografisch Informatie-Analist Gevoel en verstand. Noord-Bra bant. Een nieuw, maar archaïsch landschap, gecreëerd voor kasteelwonen. Het nieuwe vervlochten met het oude. Dat is Noord-Brabant. Het is de taak van de provincie een klimaat te scheppen waarin Brabanders, bomen en bedrijven alledrie floreren. Noord-Brabant vertoont al jaren op veel gebieden een sterke groei en blijft toch een mooi, plezierig en gastvrij stukje Nederland. Ontwikkelingen moeten verrijken, niet verarmen. Dat vraagt om zicht op het grote geheel. Om een geoefend oog voor uiteenlopende belangen. Om een delicaat evenwicht tussen gevoel en verstand. Provincie Noord-Brabant Wij zoeken binnen ons team 'ruimtelijke ontwikkeling en handhaving' een GIS technisch onderlegde, ervaren, zelfstandige en flexibel inzetbare collega met een hbo/academisch werk- en denkniveau. Kom jij ons versterken op het vakgebied van de geografische informatievoorziening? Voor informatie kijk op www.brabant.nl of bel de heer G. Smits (073)681 23 22. Vacature: MID 05-03 Bruto maandsalaris max. 3.403,- (schaal 10). Hoogte is afhankelijk van opleiding en ervaring. Noord-Brabant werkt actief aan vernieuwing, zonder het evenwicht tussen het economische, het ecologische en het sociaal-culturele uit het oog te verliezen. Het resultaat is een econo misch bloeiende provincie, met een rijk cultureel leven en volop aandacht voor de natuur. Bijna 1600 mensen bij de Provincie zetten zich enthousiast in voor Noord-Brabant en de Brabanders. We "maken" beleid, maar tekenen ook voor de realisatie. Transparant, integer en resultaatgericht De dynamiek die we in Noord-Brabant voorstaan, kennen we ook intern. Na maximaal vijf jaar wisselen de functies binnen de provincie. Altijd in overleg en als onderdeel van een actief loopbaanbeleid. Schriftelijke sollicitaties (t.a.v. de betreffende contactpersoon en o.v.v. het vacaturenummer linksboven op de envelop) voor 31 maart 2005 richten aan: Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. GEO-INFO 2005-3

Geo-Info | 2005 | | pagina 55