"Sr Medewerker productie m/> RIDDERKERK 36 uur per week (350 m/v) dat tij itfeean aandragen die a Maakt werk van maatwerk. Technisch-Commercieel Manager voor onze vestiging in Breda, Nederland Kg V* Uw maatvaste partner Advies Water Ruimte Groen Civiel GIS Landmeten Ridderkerk, een gemeente met 46.000 inwoners vlakbij Rotterdam, heeft een duidelijke missie. Maatwerk. Wij verwachten van al onze medewerkers de standaardoplossingen overstijgen. Dat zij weten wat de wensen zijn van hun interne of externe klant. En service bieden die hier naadloos op aansluit. Service op maat! Zin in maatwerk? Inlichtingen; Frank Krijgsman, hoofd afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie, telefoon (0180) 45 14 61 of Gerard Prinse, senior medewerker productie, telefoon (0180) 45 16 32. Bij afwezigheid van beiden: Serife Önder, adviseur P&O, telefoon (0180) 45 13 15. Stuur je brief met cv vóór 1 augustus 2005 naar de gemeente Ridderkerk, Postbus 271, 2980 AG Ridderkerk, onder vermel ding van vacaturenummer 0511. Of solliciteer per e-mail: info@ridderkerk.nl. Meer informatie over deze functie en onze gemeente vind je op www.ridderkerk.nl '««"li (i iifiif .jMIIKII In de functie van medewerker productie werk je vooral als landmeter in de buitendienst. Om de grootschalige digitale Basiskaart (GBK) actueel, volledig en betrouwbaar te houden voer je topografische metingen uit. Tevens zorg je vopr de verwerking van deze metingen in het basisbestand. Daarnaast verricht je onder andere landmeetkundige werk zaamheden voor diverse projecten, vervaardig je grondtrans- actietekeningen, zetje eigendomsgrenzen uit en geef je deze door aan het kadaster. Bij de uitvoering van de werkza amheden werkje in een roulatiesysteem samen met twee andere medewerkers productie. Je bent in het bezit van een mbo-diploma landmeten cf je hebt deze kennis eigen gemaakt door een ruime werkervaring op dit vakgebied. Verder heb je kennis van en ervaring met CAD- systemen (Dgdialog topografie) en moderne meetapparatuur en beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Van al onze medewerkers verwachten wij dat ze goed kunnen samenwerken, een klant- en resultaatgerichte instelling hebben. Tot slot is een belangrijke voorwaarde voor deze functie dat je in het bezit bent van een rijbewijs B. Voor deze functie wordt een salaris geboden van maximaal 2.473,- rruto per maand (functieschaal 7). EUROSENSE Wij zijn een toon aangevend bedrijf in de Poerende wereld van de spitstechnologie. Wij doen o. m. aan atmos ferisch onderzoek, ntifieumonitoring, ontwikkeling van GIS- applicaties, luchtfoto grafie, fotogrammetrie. te/edefecfre en hydro grafie, waarbij wij gebruik maken van de meest vooruitstrevende technieken in ons domein. Voor een aantal van onze activiteiten zijn wij wereldleider. Wij hebben meerdere filialen in binnen- en buitenland. In het kader van onze expansie in binnen- en buitenland zoeken wij voor onmid dellijke indiensttreding in onze vestiging te Breda Uw taken: U onderhoudt de commerciële relaties met onze klanten. - O begeleidt projecten op het vlak van fotogrammetrie, iaseraltimetrie en remote sensing. - U volgt de ontwikkelingen op de Nederlandse markt en signaleert nieuwe mogelijkheden. Uw profiel: - U heeft minimaal een HBO-opleiding in een relevante richting zoals Geodesie, Geografie en Cartografie. - Enige commerciële ervaring is een pluspunt, geen must. - U bent echter wel commercieel ingesteld. Ons aanbod: - Een internationale en hoogtechnologische werkomgeving. - Een aangename werksfeer binnen een klein team, met vodoende ruimte voor persoonlijke ontplooiing. Herkent u zich in dit profiel? Schrijf dan een brief (mei c.v. en pasfoto) waarin u uw wensen inzake jobinhoud en salaris laat kennen aan: EUROSENSE BELFOTOP N.V. Nerviërslaan 54,1780 Wemmei, België t.a.v. M. Gielens, Directiesecretaresse of mail: martine.gielens@eurosense.com 1 -Acquisitie door selectiebureaus m.a.w. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld- 1 INGENIEURS BUREAU bij advisering, voorbereiding, uitvoering en begeleiding van landmeetkundige projecten bezoekadres postadres telefoon fax e-mail internet Prins Mauritsstraaf 17 Postbus 75 4140 AB Leerdam (0345) 63 96 96 (0345) 63 96 66 posf@ingbcc.nl www.ingbcc.nl GEO-INFO 2005-7/8

Geo-Info | 2005 | | pagina 54