DOCENT GEODESIE 0,8 FTE (m/v) De faculteit Natuur en Techniek van de Hogeschool van Utrecht is met ongeveer 5200 studenten en 500 personeelsleden een van de grootste technische faculteiten in het Nederlandse hbo. De faculteit bestaat uit vier onderwijsafdelingen: Bouwnijverheid; Instituut voor Innovatie, Industrie en Informatica; Institute for Business Engineering; Institute of Life Sciences and Chemistry; drie kennisinstituten en wordt gefaciliteerd door een facultaire organisatie bestaande uit de directie en stafdiensten. Wegens taakverschuivingen binnen de afdeling Bouwnijverheid en tekorten bij de onderwijsuitvoering zoekt de faculteit een (of meer) docent(en). Wij zoeken een docent met een relevante opleiding en of werkervaring op het gebied van de: Geodesie Het betreft onder andere het verzorgen van lessen in de vakken Inwinningstechnieken, Fotogrammetrie en Puntsbepaling in het tweede en vierde studiejaar van de opleiding. Het vervullen van de taken voor een van de genoemde vakken is bespreekbaar. Wij zoeken kandidaten met minimaal een hbo-opleiding en werkervaring in de richting zoals genoemd wordt. De voorkeur gaat uit naar breed inzetbare mensen die op meer gebieden hun bijdrage kunnen leveren. Hiertoe rekenen we ook pas afgestudeerden met relevante opleidingen. Bereidheid tot het halen van een didactische bevoegdheid is een vereiste. De werkomgeving is uitdagend en inspirerend voor hen die jonge mensen willen opleiden en begeleiden. Er zijn ruime mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling in het vakgebied. Wij bieden een tijdelijke aanstelling tot 1 september 2006. Het salaris is volgens het Kaderbesluit Hbo en cao-hbo, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal schaal 9 (Euro 2.360,=) en maximaal schaal 11 (Euro 4012,=) bij een fulltime aanstelling. Verder hebben wij prima arbeidsvoorwaarden, zoals pensioen- en ziektekostenregeling, vakantie- en verlofregeling, regeling kinderopvang, flexibele werktijden. Wil je meer weten over de functie dan kun je contact opnemen met Resa Gaillard, personeelsfunctionaris, uitsluitend per e-mail: resa.gaillard@hvu.nl. Of kijk op de website: www.fnt.hvu.nl. Je kunt je sollicitatie tot en met 8 augustus 2005 richten aan: Hogeschool van Utrecht, Faculteit Natuur Techniek, t.a.v Nyncke Hoekstra, Stafdienst P&O, Postbus 182, 3500 AD Utrecht. Of per e-mail aan nyncke.hoekstra@hvu.nl.

Geo-Info | 2005 | | pagina 57