www.brabant.nl Provincie Noord-Brabant Landmeter/fotogrammeter bij het team Geodesie van het bureau Geografische informatievoorziening en Geodesie binnen de directie Middelen. Wij zoeken een collega, op het land meetkundig en fotogrammetrisch vakgebied op mbo-niveau, die zijn werk verstaat en hierin zoveel plezier heeft dat hij/zij anderen weet te inspireren. Deze functie betreft voornamelijk binnenwerkzaamheden. Gevoel en verstand. Noord-Brabant. Het heden is voorbij voor je het weet. Later is dichterbij dan we denken. Het is de taak van de provincie een klimaat te scheppen waarin Brabanders, bomen en bedrijven alledrie floreren. Nu en straks. Noord-Brabant vertoont al jaren op veel gebieden een sterke groei en blijft toch een mooi, plezierig en gastvrij stukje Nederland. Ontwikkelingen moeten verrijken, niet verarmen. Dat vraagt om zicht op het grote geheel. Om een geoefend oog voor uiteen lopende belangen. Om een delicaat evenwicht tussen gevoel en verstand. (medewerker geodetische verwerking) Voor meer informatie kijk op www.brabant.nl of bel de heer L. ter Schiphorst 073 - 681 26 10 (06 - 183 031 45). Vacature: MID 05-15 Bruto maandsalaris max. 2.74G (schaal 8). Hoogte is afhankelijk van opleiding en ervaring. Noord-Brabant werkt actief aan vernieuwing, zonder het evenwicht tussen het economische, het Schriftelijke sollicitaties t.a.v. ecologische en het sociaal-culturele uit het oog te verliezen. Het resultaat is een economisch bloeiende de heer H. Dekkers provincie, met een rijk cultureel leven en volop aandacht voor de natuur. Bijna 1600 mensen bij vóór 20 augustus 2005 richten aan: de Provincie zetten zich enthousiast in voor Noord-Brabont en de Brabanders. We "maken" beleid, Postbus 90151 maar tekenen ook voor de realisatie. Transparant, integer en resultaatgericht. 5200 MC 's-Hertogenbosch

Geo-Info | 2005 | | pagina 58