Rijswijk n O 15 Gemeente Rijswijk Dienst Grondgebiedzaken Kunt u uw weg naar vinden? ERVAREN LANDMEETKUNDIGEN BINNEN-/BUITENDIENST m/v Cl O 3 CC 0) CO O) JC O Ui 13 De gemeente Rijswijk is een centraal gelegen gemeente in het dynamisch stedelijk gebied van de randstad. Hier wonen ruim 48.000 en werken circa 38.000 mensen in een parkachtig opgezette gemeente voorzien van alle scholings- en ontspanningsmogelijkheden. De gemeentelijke organisatie is volop in beweging, waarbij slagvaardigheid en effectiviteit ten behoeve van de burger voorop staan. Gewerkt wordt volgens het principe van integraal management. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de volgende onderdelen: de dienst Grondgebied zaken, de dienst Inwonerszaken en de dienst Middelen Daarnaast de stafafdeling Bestuursondersteuning, Concern Control en de Griffie. De dienst Grondgebiedzaken is verantwoordelijk voor de inrichting en het beheer van de openbare ruimte en is bezig met het ontwikkelen en uitvoeren van een aantal groot schalige projecten. De afdeling Inrichting Openbare Ruimte heeft hierin een centrale functie. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het ontwerpen, realiseren en mede instandhouden van de openbare ruimte. Bij de afdeling Inrichting Openbare Ruimte bestaan twee vacatures van voor 36 uur per week (vacaturenummer FN/05/04) Functie-informatie en werkzaamheden Als landmeetkundige in Rijswijk krijgt u o.a. te maken met de voorbereiding, uitvoering en verwerking van detailmetingen, hoogtemetingen, deformatiemetingen en water passingen. Tevens verzorgt u het uitzetten bij nieuwbouwprojecten en bent u verantwoordelijk voor het actueel houden van de basiskaart Rijswijk. Functie-eisen en eigenschappen U heeft minimaal een afgeronde landmeetkundige MBO opleiding. U heeft ruime ervaring in landmeetkundige werkzaamheden in zowel de binnen- als buitendienst. U bent vertrouwd met Microstation, Deify en Geocad. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. U bezit de bij de functie benodigde accuratesse. U bezit goede communicatieve vaardigheden en neemt initiatieven. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, een salaris van minimaal 1.675,00 en maximaal 2.802,00 bruto per maand (schaal 8) op basis van 36 uur in de week; Daarnaast biedt de gemeente Rijswijk goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Procedure In onze organisatie werken op dit soort functies verhoudingsgewijs minder vrouwen. Wij willen oeze kans benutten om meer vrouwen in dienst te nemen. Daarom zullen in dit geval vrouwen bij gelijke geschiktheid voorkeur krijgen boven mannelijke gegadigden. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij afdelingshoofd de heer F. Troost, tel. (070) 326 14 61 of bij de P O adviseur van de dienst de heer F.W.M. Nijp, tel. (070) 326 16 84. Schriftelijke reacties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Burgemeester Wethouders van Rijswijk, Postbus 5305, 2280 HH Rijswijk, onder vermelding van het bij de functie aangegeven vacaturenummer. Plaatsing van onze advertentie geschiedt op basis van een zorgvuldige mediakeuze, acquisitie stellen wij derhalve niet op prijs

Geo-Info | 2005 | | pagina 66