topprestaties Waardering voor gemeente Eindhoven Teamleider-Projectleider Geo-informatie De gemeentelijke organisatie Eindhoven bestaat uit zeven vakdiensten en een concernstaf. De DSOB is een vakdienst en verantwoordelijk voor de ontwikkeling en aanpassing van de fysieke stad en het beheer van de openbare ruimte. Op centraal gemeentelijk niveau is de DSOB programmerend en beleidsontwikkelend. DSOB is verantwoordelijk voor strategie, beleid en programma's, ontwikkeling en plan vorming en vergunningverlening en realisatie in de fysieke stad. DSOB bestaat uit de sectoren Strategie, Planontwikkeling, Bouw- en Woningtoezicht, Realisatie en Controlling, de stafafdelingen Directiesecretariaat, Personeel Organisatie en Communicatie. Bedrijfsinformatie De sector Realisatie (REA) is belast met de uitwerking van projectplannen en beheerprogramma's in bestekken en opdrachten.Voorts is de sector REA belast met de aanbesteding daarvan aan marktpartijen en met de begeleiding van de uitvoering, inclusief het toezicht op c.q.de evaluatie van de door derden gerealiseerde kwaliteit. De kwaliteit van het door derden geleverd werk voor wat betreft het beheer geschiedt door de stadsdeelkantoren. Door de sector REA wordt tevens de repressieve handhaving op het werk terrein van de dienst SOB uitgevoerd, inclusief de regelgeving betreffende kabels en leidingen. Het takenpakket van de sector omvat in het bijzonder het op locatie begeleiden van de uitvoering van werken aan (water-)wegen, riolering, groen, verkeersignalering en landbouw. Tot het takenpakket van de sector behoort ook de contractvorming met derden, inclusief de loon- en prijscalculaties alsmede de uitwerking van alle (overige) juridische aangelegenheden het taakveld van de sector betreffende. Daarnaast behoort de inrichting en het beheer van geografische informatie bestanden, waaronder de grootschalige geografische basiskaart, nodig voor de werkprocessen van de dienst SOB, andere gemeentelijke diensten en onder meer het Kadaster tot het werkterrein van de sector. De sector Realisatie bestaat uit de volgende afdelingen: Voorbereiding; Uitvoering; Beheer; Handhaving en Toezicht; Geo-informatie; Parkeerbedrijf; Ondersteunende Staf. Verantwoordelijk voor de sector is het sectorhoofd, de integrale verantwoordelijkheid voor de kwaliteit en productie van de afdelingen ligt bij de afdelingshoofden. Werkomschrijving U geeft functioneel leiding aan medewerkers bij de uitvoering van de werkzaamheden op een breed en gevarieerd terrein; u regelt de vereiste personele bezetting van projecten en overige uit te voeren werkzaamheden; u zet projecten op die het verkrijgen en ter beschikking stellen van geografische informatie tot doel hebben; u adviseert over operationele aangelegenheden en de bedrijfsvoering van de afdeling aan het afdelingshoofd; u adviseert het afdelingshoofd/MT over ontwikkelingen op het gebied van landmeten en de inwinning van geografische gegevens en op het gebied van geografische informatievoorziening met behulp van hoogwaardige Geo-ICT en specifiek GIS; u verleent ondersteuning bij de bedrijfsvoering en de beleids voorbereiding van de sector. Kennis en vaardigheden Hbo-opleiding Geo - informatica, Kartografie of Geodesie; kennis en ervaring op het gebied van landmeetkunde en kadastrale toepassingen en vakkennis t.a.v. geautomatiseerde toepassingen op het gebied van geo-informatievoorziening en geo-databeheer; ervaring met het geven van functionele, tactvolle sturing aan en begeleiding van medewerkers. Arbeidsvoorwaarden Maximaal 3.164,- bruto per maand in functionele schaal (36 uur/week). Contactinformatie Voor informatie over de functie kunt U contact opnemen met de heer A.Venemans,afdelingshoofd Geo-informatie,tel.(040) 238 60 39. Overige vragen: secretariaat P&O, dagelijks tussen 09.00 en 12.00 uur, tel. (040) 238 60 30. Reacties Sollicitaties vóór 8 oktober 2005 naar www.werkenbij.eindhoven.nl

Geo-Info | 2005 | | pagina 69