assistent projectleiders Land inrichtin g. Het Radaster: werk én leven ...Precies, wat wij zoeken zijn enkele Aadaster Informatie en reactie Het Kadaster wil beter inspelen op alle ontwikkelingen in de landinrichting. Naast de zes regio 's voor rechtszekerheid kent het Kadaster een aparte directie Landinrichting (LI). Het Kadaster wil zijn rol bij de bestaande landinrichtingsactiviteiten verstevigen en een bijdrage leveren aan andere ruimtelijke inrichtingsprocessen. Er zijn binnen LI zes districten met in totaal circa 170 medewerkers. Op landelijk niveau Jimctioneert de stafafdeling. Binnen de directie willen we zo efficiënt mogelijk werken. Kernbegrippen binnen LI zijn: bedrijfsmatig werken, flexibiliteit, snelheid, markt en klantgerichtheid, expertise-ontwikkeling en samenwerking. Kadaster Landinrichting vraagt om enthousiaste, actieve, markt- en resultaatgerichte medewerkers. Saskia Jacobs: personeelsmanagementadviseur Het Kadaster: interessant werk én tijd om te leven mensgerichte cultuur moderne ICT- en GPS-technologie maatschappelijke verantwoordelijkheid hoofdkantoor Apeldoorn, 16 regionale vestigingen omzet 210 miljoen IS,8 miljoen informatieaanvragen 2.400 medewerkers e Uit aging y00r Kadaster Landinrichting zijn wij op zoek naar enkele enthousiaste en deskundige assistent projectleiders die worden ingezet op specifieke deeltaken binnen de landinrichting om de door Minister Veerman gewenste versnelling van landinrichtingsprojecten te kunnen realiseren. Als assistent projectleider opereer je in een omgeving waarin veranderingen centraal staan en marklposities wijzigen. Je voert werkzaamheden uit onder verantwoordelijkheid van een projectleider als het gaat om verschillende deelprojecten, zoals de bezwarenbehandeling. In deze fase van het project is extra capaciteit vereist waarin door de assistent projectleider met een grote mate van zelfstandigheid wordt voorzien. Je bent voor het aan jou toegewezen deel van het werk de schakel tussen het Radaster en de opdrachtgever. Jouw toegevoegde waarde resulteert in deskundig en betrouwbaar werk vanuit een pro-actieve, dienstverlenende en procesgerichte instelling. Daarnaast behoort gespreksvoering met reclamanten en andere belanghebbenden tot je takenpakket. In deze contacten laat je zien een open oor te hebben en inlevingsvermogen te kunnen combineren met een zakelijke instelling. Jouw profiel je j|e[|t een vakgerichte opleiding op HBO-niveau afgerond (bijv. HTS-Geodesie, Natuur- en milieumanagement). Ervaring met en kennis van geautomatiseerde systemen voor projectplanning is een pré. Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Tevens heb je inlevingsvermogen en een analytisch denkvermogen. De ontwikkeling van onze organisatie vereist flexibiliteit, creativiteit en resultaatgerichtheid. Mogelijke vestigingsplaatsen zijn: Assen, Zwolle, Arnhem, Utrecht, Eindhoven, Roermond, Rotterdam en/of Leeuwarden. In je sollicitatie kan je aangeven welke plaats je voorkeur heeft. Ons aanbod Jet Kadaster biedt naast een aantrekkelijk bruto jaarsalaris van maximaal 43.677,— inclusief 8% vakantietoeslag en een vaste eindejaarsuitkering, een flexibele 36-urige werkweek, opleidingsmogelijkheden en tal van andere variabele arbeidsvoorwaarden. De functies worden tijdelijk opengesteld voor twee jaar. Tijd dus om te leven én te genieten! Ben je geïnteresseerd m onze stimulerende werk omgeving? Richt dan vóór 3 oktober 2003 een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae aan bureau Werving Selectie, postbus 9046, 7300 GH Apeldoorn, onder vermelding van het vacaturenummer PO AR 00.27 en "vertrouwelijk" linksboven op de envelop, of per mail naar: vacature@kadaster.nl. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Wendy Teunissen, coördinator P&O, telefoonnummer (ogg) 326 07 16, of kijk op internet: www.kadaster.nl Een psychologisch- en assessmentonderzoek maakt onderdeel uit van deze procedure. Als gevolg van het doelgroepenbeleid genieten gehandicapten, allochtonen en vrouwen de voorkeur bij gelijke geschiktheid. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prij

Geo-Info | 2005 | | pagina 70