Gijze en Rn en MEDEWERKER GEO-INFORMATIE (m/v) Neitraco De gemeente Cilze en Rijen is een dynamische en groene gemeente met ruim 25.000 inwoners tussen de steden Tilburg en Breda. We hebben vier kernen: Cilze, Rijen, Molenschot en Huiten. Voor de organisatie is klantgericht en bedrijfsmatig werken meer dan slechts een begrip. In verband met herschikking van taken zijn wij voor de afdeling Vastgoed op zoek naar een Tijdelijk voor 2 jaar, 36 uur per week, Ifte GEMEENTE Doelstelling afdeling Vastgoed Het verwerven, beheren, in gebruik geven, verhuren en vervreemden van vastgoed voor zover er een directe relatie ligt met het uitvoeren van het geformuleerde beleid en de kerntaken van de gemeente. Tevens draagt de afdeling zorg voor het verzamelen en beheren van gegevens in een digitaal vastgoedinformatiesysteem van waaruit informatie wordt verstrekt aan organisatieonderdelen die dit nodig hebben voor het (doen) uitvoeren van processen en procedures. Functie-informatie De medewerker CEO-informatie is belast met de volgende werkzaam heden. Vervaardigen van tekeningen en bestanden op CAD en GIS gebied. Opzetten registratie en register in verband met de wet kenbaarheid beperkingen publiekrechtelijke beperkingen. Het maken en onderhouden van thema's voor de gemeentebrede CIS viewer applicatie. Uw profiel Wij zoeken een flexibele en dynamische schoolverlater met een oplei ding op HBO niveau. De competenties open, klantgerichtheid en samenwerken zijn belangrijk voor het goed kunnen uitvoeren van de functie. Daarnaast bent u in staat kennis over te dragen. Uiteraard is een goede schriftelijke en communicatieve uitdrukkingsvaardigheid onmisbaar. Kennis van CAD, CIS en database toepassingen is gewenst. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden we een salaris van maximaal 2.830,- bruto per maand (salarispeil 1 juni 2005), zijnde het maximum van salarisschaal 8. Voor het overige zijn de arbeidsvoorwaarden voor gemeenteambte naren van toepassing zoals een eindejaarsuitkering, (ver)koop van verlofuren, fietsregeling etc. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Peter Berkel, afdelingshoofd Vastgoed, telefoon (0161) 290275. Bezoek voor meer informatie over de gemeente en vacatures onze site www.gilzerijen.nl. Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u vóór 1 februari 2006 richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Cilze en Rijen, postbus 73, 5120 AB Rijen, onder vermelding van 'vacature Vastgoed' op de envelop of via de mail naar CMCA.aarts@gilzerijen.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Neitraco GROEP ENGINEERING BV Bedrijfsinformatie: Neitraco Engineering bv is een groepsmaatschappij van de Neitraco Groep. De Groep heeft zo'n 300 medewerkers en vestigingen in Amsterdam, Almelo, Antwerpen, Best, Bunnik, Eindhoven en Roosendaal. De afdeling Geodesie, Civiele Techniek en Bouwkunde (Neitraco GCB) is de civiele tak van ons bureau en werkzaam in de landmeetkunde, maatvoering, ondergrondse infra en telecom. Voor de sectoren Landmeetkunde/Maatvoering en Leidingregistratie van ons bureau zijn wij wegens uitbreiding van activiteiten op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: 1. Projectmanager Landmeetkunde/ Maatvoering U heeft de dagelijkse leiding van de sector en draagt zorg voor zowel de technische als de kwaliteitsaspecten van de te leveren producten en diensten op onze vestiging Bunnik. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met een HBO Geodesie, Bouwkunde of Civiele Techniek opleiding en minimaal 5 jaar relevante werkervaring bij voorkeur in een dienstverlenende organisatie of de aannemerij. 2. Meetpjoegleider U geeft leiding aan een eigen meetploeg en voertf|ls team landmeetkundige en maatvoeringsopdrachten uit vanuit onze vestiging Bunnik of Eindhoven. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met ruime ervaring in een landmeetkundige buitenfunctie. 3. Tekenaar operator/ landmeetkundig medewerker U fungeert afwisselend in de binnen- en buitendienst ter versterking van de landmeetkundige -- en leidingregistratiesector op en vanuit onze vestiging Eindhoven. Voor deze functie zoeken wij een kandidaat met ervaring in een landmeetkundige buitendienst of de leidingregistratie Voor alle functies bieden wij: Een salaris op basis van een 40-urige werkweek overeenkomstig de functie Afwisselend werk, korte communicatielijnen en goede arbeidsvoorwaarden Voor uitgebreidere informatie over deze functies kijk op www.neitraco.nl/gcb onder vacatures, of neem telefonisch contact op met 030-6564664. Reacties: Neitraco Engineering bv t.a.v. de heer G.W. van Vulpen, Postbus 162, 3980 CD Bunnik. Mailen kan ook: vacatures-gcb@neitraco.nl GEO-INFO 2006-1

Geo-Info | 2006 | | pagina 14