M/V DEN H AAG Dienst Stedelijke Ontwikkeling ADVISEUR GEO-INFORMATIE www.denhaag-vacatures.nl In het Haagse stadhuis buigt de regiegroep Brandveiligheid zich over de vraag van het college van burgemeester en wethouders: "Hoe staat het met de veiligheidssituatie in de Haagse horeca?" De regiegroep coördineert de informatievoorziening over gebouwen om de (brand)veiligheid te vergroten. Met de informatie en adviezen van de adviseur geo-informatie van de gemeente worden nieuwe ontwikkelingen in gang gezet die bijdragen aan een goede en betrouwbare informatievoorziening. Deze is niet alleen belangrijk voor hulpdiensten en horeca bezoekers, maar ook voor collega's, nutsbedrijven en ontwikkelaars. Wil jij een actieve en initiërende rol vervullen in de geo- informatievoorziening in Den Haag? Kijk dan of deze baan past bij jouw betrokkenheid. Stuur uw reac tie binnen 14 dagen aan: Dienst Stedelijke Ontwikkeling Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. Annemieke Meerstra Postbus 12655 2500 DP Den Haag. De Dienst Stedelijke Ontwikkeling (DSO) organiseert de duurzame groei van de stad. Binnen DSO is het Haags Ontwikkelingsbedrijf (HOB) verantwoorde lijk voor de realisatie van ruimtelijke plannen, projecten en voor de gemeente lijke vastgoedinformatievoorziening. Onderdeel van het HOB is de sector Landmeten Vastgoedinformatie (L&V), waar een schat aan vastgoedgege- vens wordt verzameld, beheerd en toegankelijk gemaakt voor gemeentelijke diensten en marktpartijen. Wij streven daarbij naar kwalitatief hoogwaardige producten en een op de klant gerichte dienstverlening. Momenteel is L&V bezig met nieuwe ontwikkelingen, zoals de transformatie naar een objectge- richt topografisch bestand, het invoeren van Kernregistraties en een nieuwe registratie van publiekrechtelijke beperkingen. Meer informatie en meer banen? www.denhaag-vacatures.nl Als geo-informatieadviseur adviseer je klanten over het gebruik van geo- informatie en vervul je de rol van projectleider voor diverse opdrachtgevers. Daarnaast signaleer je mogelijkheden tot innovatie van onze dienstverlening en doe jet voorstellen voor het formuleren van gemeentelijk beleid op het gebied van geo-informatievoorziening. Meer weten? www.denhaag-vac.atures.nl of bel drs. F. Mangnus, afdelingsmanager Staf Advies (070) 353 6266 Kennis en vaardigheden Universitair werk- en denkniveau; Kennis van en ervaring met informatievoorziening, bij voorkeur op het gebied van geo-informatie en erva ring met projectmatig werken; Goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden salaris maxaximaal 4093 p/mnd; De gemeente Den Haag biedt haar werknemers uit stekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een goed salaris, regelingen voor (ouder schapsverlof en kinderopvang en mogelijkheden tot deeltijd- en telewerken. Koekamp, woensdagmiddag twee uur, gemeente Den Haag Foto: Dienst Stedelijke Ontwikkeling

Geo-Info | 2006 | | pagina 51