O oranjewoud De juiste dimensie in ruimtelijke informatievoorziening Senior projectleider Geo-informatie Senior data-analist Reageer nu GIS-specialisten Specialist remote gegevensinwinning www.oranjewoud.nl Advies- en ingenieursbureau Oranjewoud heeft alle activiteiten rondom de informatievoorziening met betrekking tot de omgeving en ruimte waarin we wonen, werken en recreëren gebundeld in de businessgroep Ruimtelijke informatie. Deze businessgroep bestaat uit zo'n 125 gespecialiseerde adviseurs en projectmedewerkers die hoogwaardige diensten leveren op het gebied van onder andere geo-informatie, waardebepaling en gemeentelijke lokale heffingen. Op dit moment zijn we op zoek naar nieuwe collega's die onze gelederen komen versterken. Heerenveen/Almere (vac.nr. 05-02-30) Commercieel ingestelde hbo'er/academicus (Geodesie/Geo-informatie) met ten minste vijf jaar ervaring op het vakgebied. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de gehele projectorganisatie. Daarbij voer je de regie over werkzaamheden die aan onderaannemers zijn uitbesteed en stuur je de leden van je projectteam aan. Op basis van je brede inhoudelijke kennis en marktcontacten, lever je een stevige bijdrage aan onze dienstverlening op het gebied van ruimtelijke informatie. Heerenveen (vac.nr. 05-02-31) Commercieel ingestelde hbo'er (Geodesie/Geo-informatie) met zo'n vijfjaar ervaring op het vakgebied. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig verrichten, begeleiden en coördineren van complexe landmeetkundige berekeningen. Tevens fungeer je daarbij geregeld als projectleider. Je uitgebreide kennis van het vakgebied, data-anlayses en ICT maken je tol de specialist die ons team op dit terrein completeert. Sta je open voor een belangrijke wending in je carrière, kijk dan voor meer informatie over deze functies op www.oranjewoud.nl Geïnteresseerd? Stuur dan een e-mail waarin je je belangstelling motiveert, voorzien van curriculum vitae en het vacaturenummer, binnen veertien dagen naar: jobcenter@oranjewoud.nl Een brief sturen kan natuurlijk ook. Stuur deze, voorzien van vacaturenummer op brief en envelop, naar onderstaand adres: Ingenieursbureau Oranjewoud B.V. Job Center Postbus 24 8440 AA HEERENVEEN Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Heerenveen Assen Deventer Almer^ Capelle a/d Ijssel Goes Oosterhout Geleen Heerenveen/Oosterhout (vac.nr. 05-02-28) Communicatief vaardige academici of hbo'ers (GIS/Geo-informatie), liefst met ongeveer een jaar relevante werkervaring. In deze functie ben je onderdeel van het GIS-kenniscentrum en fungeer je als belangrijke schakel in het gespecialiseerde gebied van geografische informatiesystemen. Je denkt mee over toekomstige toepassingen en bent goed op de hoogte van de ontwikkelingen binnen het markt- en vakgebied. Het is de bedoeling dat je op termijn doorgroeit naar de rol van zelfstandig GIS-adviseur. Almere (vac.nr. 05-02-27) Creatieve en praktische hbo'er/academicus (Geo-informatie/ Geodesie), liefst met enige jaren ervaring. Als specialist voer je projecten uit op het gebied van fotogrammetrie en laserscanning. Tevens volg je ontwikkelingen op je vakgebied op de voet en pas je deze op innovatieve en praktische wijze toe. Uiteraard beschik je over kennis en kunde op het gebied van remote gegevensinwinning en aantoonbare programmeervaardigheden op het vakgebied. GEO-INFO 2006-3

Geo-Info | 2006 | | pagina 43