c Denk jij dat je het bij ons kunt maken? Meetspecialist A (m/v) slimmer staal, sterkere wereld Bij het interne ingenieursbureau van Corns, Projects Technical Consulting (PTC), werken 185 specialisten aan grote projecten voor de vele complexe installaties op ons terrein in IJmuiden. Expertise op hoog niveau is in deze service-unit samengebald om overal te kunnen ondersteunen bij nieuwbouw, renovatie en innovaties. Voor PTC zijn we op zoek naar een Na een gedegen inwerkperiode ga je in teamverband aan de slag voor complexe geometrische (onderzoeks)metingen. Niet alleen voer je deze uit, je zorgt ook voor de analyse en rapportage, waarbij je bovendien in sommige gevallen een coördinerende rol op je neemt. Ook geef je adviezen op meettechnisch- en installatiegebied, en fungeer je als primaire kennisdrager van jouw vakgebied. Moeiteloos los je met je parate kennis technische vraagstukken op, tegen een zo gunstig mogelijke prijs/kwaliteitverhouding. Je komt te werken in een stimulerend en actief werkklimaat met een betrokken, resultaatgerichte sfeer en alle ruimte voor jouw inbreng en je persoonlijke ontwikkeling. Bovendien stimuleren we je volop om de technologische ontwikkelingen in je vakgebied bij te houden, zodat onze diensten van een constant en hoog professioneel niveau blijven. Voor deze veelzijdige baan zoeken we iemand zonder hoogtevrees en met een afgeronde opleiding HTSATU Landmeetkunde en rijbewijs B. Bij voorkeur heb je enkele jaren ervaring op het gebied van nieuwbouw, modificatie en/of onderhoud van industriële installaties. Je kunt goed samenwerken, plannen en organiseren en bent klantgericht en initiatiefrijk. Ook probleemanalyse is een van je sterke punten, waarbij je altijd doel- en resultaatgericht blijft. Corns stelt stevige eisen, maar zet daar ook een mooi aanbod tegenover. Zoals een uitstekend salaris en goede, flexibele secundaire arbeidsvoorwaarden. Voel je je uitgedaagd? Kijk dan vandaag nog op onze vacaturesite www.corusjobs.nl, en solliciteer direct online. Bij Corus in IJmuiden maken we staal volgens de modernste processen. Toch vinden onze 9.100 medewerkers altijd weer manieren om nog te verbeteren. Dankzij die gedreven instelling is inmiddels zijn we een bedrijf ontstaan dat topstaal maakt, en dat met internationale klanten samenwerkt in vooruitstrevende innovaties; voor de auto-industrie bijvoorbeeld, maar ook voor de bouw wereld en verpakkingsfabrikanten. Dat alles maakt het werken bij Corus veelzijdig en afwisselend. Met ontelbaar veel uitdagingen, doorgroeimogelijkheden én kansen om nieuwe ervaringen op te doen. Dus reken maar dat je bij Corus een boeiende baan kunt vinden. Wie slim denkt, komt het maken bij Corus... www.corusjobs.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Geo-Info | 2006 | | pagina 51