Spijkenisse Spijkenisse, jonge stad aan de Oude Maas (XXXXXKXXXX* gemeente Landmeetkundig medewerker www.spijkenisse.nl Spijkenisse is een jonge, dynamische stad. 75.000 inwoners vinden er alles wat zij nodig hebben. Ruime, rustige woonwijken. Prima voorzieningen voor onderwijs en gezondheidszorg. Volop mogelijkheden om te winkelen en uit te gaan. Spijkenisse ligt in een econo misch sterke regio. Dankzij de industrie van de Rijnmond. Dankzij de grootste haven ter wereld, die om de hoek ligt Ook wat natuurschoon betreft zijn we ruim bedeeld. Omgeven door oer- Hollandse polders. De duinen en het Noordzee-strand op steenworp afstand. Na een periode van snelle groei, is het nu tijd voor verdere ontwikkeling. Vooruit zien. De gemeente Spijkenisse investeert in de toekomst. Samen met bewoners en het bedrijfsleven ontwik kelden we het Stadsplan 2010: een com plete metamorfose van winkel- en uitgaanscentrum, een nieuw theater en een nieuwe bibliotheek. Een ambitieus plan waarmee honderden miljoenen gemoeid zijn. We zijn op zoek naar talent dat die plannen mee gaat waarmaken. Ondernemende types met visie. Mensen die de ruimte zoeken voor ontwikkeling. En die bij ons ook krijgen. De gemeente Spijkenisse vindt dat haar organisatie een afspiegeling moet zijn van de samenleving. Vandaar ons voorkeursbeleid voor vrouwen, allochtonen en gehandicapten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer zorgt voor de ontwikkeling van de stad en voor (her)inrichting, beheer en onderhoud van de openbare ruimte. De sector bestaat uit drie hoofdafdelingen: Ontwikkeling en Ontwerp, Stadsbeheer en het Ingenieursbureau. Het ingenieursbureau is verantwoorde lijk voor de techniek en het vakkundig voorbereiden en begeleiden van zowel bouwkundige als civieltechnische werken. Onderdeel van het Ingenieursbu reau is de vakgroep Landmeten. Met circa vier medewerkers brengt deze vakgroep Spijkenisse in kaart. Wat ga je doen? Als landmeetkundig medewerker werk je aan de opbouw en het onderhoud van de gemeente. Zowel in de binnen- als in de buitendienst. Zelfstandig, maar ook in teamver band. Buiten verricht je samen met een collega grondslagmetingen, zet je rooilijnen, kavelgrenzen en assen van wegen uit en verzorg je water passingen. Binnen houd je je bezig met het maken van matenplannen en grondtransacties. Ook houd je de GBKN bij en maak je verschillende thematische tekeningen. Wie zoeken we? Met succes rondde je een landmeet kundige opleiding op mbo-niveau af, waarna je al enkele jaren ervaring opdeed met landmeetkundig werk. Je bent dus volledig op de hoogte van de kadastrale en civieltechnische aspecten ervan. Bovendien beschik je over kennis van en ervaring met de CAD-applicatie MicroStation en GeoCad. Je hebt een collegiale, klant vriendelijke instelling en beschikt over goede sociale en communicatieve eigenschappen. Zo weet je altijd de vraag van opdrachtgevers-veelal interne - boven water te krijgen en kunt je goed inleven in de gedachte wereld van collega's die niet puur technisch werk verrichten. Salaris en werkuren Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding bieden wij een salaris van maximaal 2.538,-bruto per maand (schaal 7), bij een volledige werkweek van 36 uur per week (doorloop tot schaal 8 behoort tot de mogelijkheden). De feitelijke werktijd voor deze functie is 40 uur per week, het verschil in uren wordt vergoed in compensatie-uren. Meer informatie en solliciteren? Wil je meer weten over de functie, bel dan met FerTromer, telefoonnummer 0181 - 69 64 44. Je sollicitatiebrief met c.v. kun je o.v.v. vacaturenummer R06/02 binnen veertien dagen sturen naar het College van Burgemeester en Wet-houders van Spijkenisse, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 25, 3200 AA Spijkenisse. Kijk ook op www.spijkenisse.nl voor meer informatie en on line solliciteren. Alle medewerkers van de gemeente Spijkenisse leggen een eed of belofte af, waarin zij de gedragscode van de gemeente Spijkenisse onderschrijven. CEO-INFO 2006-4

Geo-Info | 2006 | | pagina 57