Denk jij dat je het bij ons kunt maken? G Meettechnicus Meetspecialist A slimmer staal, sterkere wereld corus Bij ons interne ingenieursbureau, Projects Technical Consulting (PTC), is expertise op het hoogste niveau samengebald om te ondersteunen bij nieuwbouw, renovatie en innovaties. Voor deze service-unit zijn we op zoek naar een meettechnicus en een meetspecialist A. Na een gedegen inwerkperiode ga je in teamverband aan de slag met de uitvoering en rapportage van geometrische en topografische metingen. Ook geef je adviezen op meettechnisch gebied en hou je de ontwikkelingen in je vakgebied bij. Je hebt een relevante hts-opleiding (bijvoorbeeld landmeetkunde of Weg- en Waterbouw) of een relevante mts-opleiding met minimaal driejaar werkervaring, bij voorkeur n nieuwbouw-, modifi catie en/of onderhoud van industriële installaties. Je hebt geen hoogtevrees, bent in het bezit van rijbewijs B en je beheerst pc-programma's als Word en Excel. Referentienummer: T 946 e Na een gedegen inwerkperiode ga je in teamverband aan de slag voor complexe geometrische (onderzoeks)metingen. Niet alleen voer je deze uit, je zorgt ook voor de analyse en rapportage, waarbij je bovendien na verloop van tijd verantwoordelijk wordt voor de planning en coördinatie van al deze metingen. Ook geef je adviezen op meettechnisch- en installatiegebied!, en fungeer ja als primaire kennisdrager van jouw vakgebied. Moeiteloos los je met parate kennis technische vraagstukken op, tegen een zo gunstig mogelijke prijs/kwaliteitverhouding. Je hebt een afgeronde opleiding hts TU Landmeetkunde met rijbewijs B. Bij voorkeur heb je enkele jaren ervaring op het gebied van nieuwbouw, modificatie en/of onderhoud van industriële installaties. Je hebt geen hoogtevrees. Referentienummer: T 630 e Voor beide functies is het belangrijk dat je goed kunt samenwerken, plannen en organiseren, en klantgericht en initiatiefrijk bent. Ook probleemanalyse en doel- en resultaatgerichtheid zin je sterke punten. Corus biedt een uitstekend salaris en goede, flexibele secundaire arbeidsvoorwaarden. Je komt terecht in een stimulerend werkklimaat met een resultaatgerichte sfeer en alle ruimte voor je persoonlijke ontwikkeling. Zin in zeer afwisselend werk? Kijk dan vandaag nog op onze vacaturesite www.eorusjobs.nl, en solliciteer direct online. Met het referentienummer vind je de vacatures in onze vacature bank. Voor meer informatie bel je met Marike Rupert, 0251 491703. Bij Corus maken we staal volgens de modernste processen. Toch vin den onze 9.100 medewerkers altijd weer manieren om nog te verbete ren. Dankzij die gedreven instelling staat er in IJmuiden een bedrijf dat topstaal maakt, en dat met inter nationale klanten samenwerkt in vooruitstrevende innovaties; voor de auto-industrie bijvoorbeeld, maar ook voor de bouwwereld en verpakkings fabrikanten. Is dat alles interessant genoeg voor een boeiende baan? Zonder meer! Want het maakt werken bij Corus veelzijdig en afwisselend. Met ontel baar veel uitdagingen, doorgroeimo gelijkheden én kansen om nieuwe ervaringen op te doen. Dus wie slim denkt, komt het maken bij Corus... www.corusjobs.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gestekf.

Geo-Info | 2006 | | pagina 58