Terra^ im Ervaren Commerciële Projectleiders Accountmanagers www.terraimaging.nl Terralmaging levert hoogwaardige 3D geoinformatie producten en diensten. Voor het inwinnen wordt de modernste technologie ingezet: laserscanners en digitale camera systemen. Naast basis producten als nauwkeurige hoogtemodellen en 3D digitale orthofoto's worden specifieke producten vervaardigd voor ondermeer: - dijk-, rivier- en kustbeheer; - stedelijke planning; - aanleg en beheer van infrastructuur; - 3D stadsmodellen en visualisaties; - veiligheid; - telecommunicatie; - energievoorziening, - geluidsmodellering. Terralmaging is op zoek naar ambitieuze professionals Werken bij Terralmaging betekent internationaal actief zijn bij een toonaangevend bedrijf, Je hebt te maken met veeleisende (inter)nationale opdrachtgevers. De vooruitstrevende oplossingen die je onze klanten aan kunt bieden, scherpen jouw kennis en vaardigheden. Het nemen van verantwoordelijkheid, leveren van resultaat en doorzettingsvermogen worden beloond. Kortom we bieden je volop kansen en uitdagingen. Ter versterking van ons team zoeken wij: In deze functie ben je verantwoordelijk voor - het verwerven van opdrachten; - het onderhouden van de contacten met de opdrachtgevers; - het managen van grote projecten; - commerciële aspecten van nieuwe producten en diensten. Innovatie is onze kracht. Een recent succesvol voorbeeld is de introductie van twee nieuwe producten: automatische mutatiesignalering (GBK niveau en objectclassificatie. Enthousiaste gebruikers melden directe besparingen bij de bijhouding, de controle van vergunningen, het stedelijk waterbeheer en de WOZ. Via kantoren in Amsterdam, Berlijn en Hautmont (Fr) en samen met internationale partners bieden wij onze diensten wereld wijd aan. Wij vragen - een relevante opleiding op hbo of universitair niveau met minimaal 5 jaar werkervaring (een aanvullende bedrijfskundige en/of commerciële studie is een pré) - een gedreven, communicatief sterke teamspeler met overtuigingskracht; - een aantoonbaar commercieel succesvol "track-record": - geen "nine to five" mentaliteit; - een goede kennis van de Engelse taal. Duits en Frans zijn een pré. Geïnteresseerd in deze functie? Stuur een schriftelijke reactie binnen 14 dagen naar Terralmaging t.a.v. ir Jaap Stroet, Koningslaan 35, 1075 AB Amsterdam e-mail naar: sollicilatie@terraimaQina.nl Meer weten Bel dan met Jan Willem van der Vegt of Jaap Stroet. op (020) 573 03 30. www.terraimaging.nl GEO-INFO 2006-5

Geo-Info | 2006 | | pagina 42