We houden water en land onder controle. Adviseur CIS m/v SÉft. 37 uur per week Hollandse Delta Stuur voor 30 juni 2006 je schriftelijke sollicitatie met cv naar waterschap Hollandse Delta, Postbus 469, 3300 AL Dordrecht, t.a.v. Els de Wagt. Vermeld op de envelop duidelijk de vacaturenaam. Of mail naar e.dewagt@wshd.nl. Voor inhoudelijke vragen over de vacature kun je contact opnemen met Henri van der Meijden, afdelingshoofd Geodata (078) 639 7320/h.vandermeijden@wshd.nl. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Waterschap Hollandse Delta bestaat uit vijf directies. Eén daarvan is de directie Strategie en Planning. Wij verzorgen het beleid van het waterschap. Tot onze taken behoren ook het plannen en realiseren van projecten op het gebied van watersystemen, waterkeringen en wegen. Verder zijn we deels verantwoordelijk voor het vastleggen en monitoren van geografische gegevens. Wij zijn momenteel op zoek naar een: Dit ga je doen Als adviseur CIS word je voornamelijk belast met en ben je verantwoordelijk voor het leveren van bijdragen aan de ontwikkeling van het CIS-systeem en de CIS-producten. Hieronder valt onder andere: de conversie van topografische bestanden, de ondersteuning van de collega's op de eigen afdeling en binnen de rest van de organisatie, het metadata beheer, het uitvoeren van complexe analyses, het analyseren en beoordelen van gebruikerswensen, het ontwikkelen van standaarden, het leveren van een bijdrage aan de implementatie van nieuwe ontwikkelingen (zoals DURP en WKPB) en het zoeken naar innovaties die GIS, Remote Sensing en andere CIS-gebaseerde technieken het waterschap te bieden heeft. Hiernaast behoort het applicatiebeheer van een deel van de GIS-applicaties tot het takenpakket. waterschap Dit heb je in huis Je hebt HBO werk- en denkniveau, aangevuld met relevante opleidingen, ervaring in een vergelijkbare functie en je beschikt over technische kennis van (geo)databases en GIS-concepten. Kennis van ArcObjects en VBA is een pre. Voorts ben je initiatiefrijk, heb je een goed analytisch vermogen, kun je anticiperen op (externe) ontwikkelingen en ben je klantgericht. Daarnaast beschik je over de juiste vaardigheden om kennis goed over te dragen en kun je wensen van klanten op de juiste wijze analyseren. Hier mag je op rekenen Waterschap Hollandse Delta beschikt over een uitgebreid marktconform arbeidsvoorwaardenpakket met onder andere goede regelingen op het gebied van studie, kinderopvang en een keuzesysteem arbeidsvoorwaarden. De functie van adviseur GIS kent een maximum salaris van 3.491,- bruto per maand bij een werkweek van 37 uur. Laat van je horen Waterschap Hollandse Delta voert een multicultureel personeelsbeleid en wil het aandeel arbeidsgehandicapten vergroten. Sollicitanten uit genoemde doelgroepen die aan de gestelde eisen voldoen, worden nadrukkelijk verzocht te reageren. Waterschap Hollandse Delta beschermt met 550 medewerkers de Zuid-Hollandse eilanden tegen waterover last, beheert het oppervlaktewater en de (vaar)wegen en draagt bij aan de ruimtelijke invulling van dit gebied. Meer informatie over waterschap Hollandse Delta vind je op www.wshd.nl

Geo-Info | 2006 | | pagina 17