melo dé complete stad 0 t Apeldoorn Medewerker Geo-informatie buiten- en binnendienst m/v eente Medewerker Geo-informatie m/v www.almelo.n! Ibrahim. Klant sinds 2001 Applicatiebeheerder CAD/GIS Dienst Milieu, Mobiliteit en Openbare ruimte, hbo-niveau, zorgdragen voor het correct functioneren van CAD/GIS-werkplekken binnen de gehele organisatie, 36 uur, max. bruto maandsalaris 3.610,- vacaturenummer 06-082 Reageren? Kijk dan op www.apeldoorn.nl. Of neem contact op met gemeente Apeldoorn, Postbus 9033, 7300 ES Apeldoorn, telefoon (055) 580 15 03. Sluitingsdatum 29 juni 2006. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. C A 1 wwwapeldoorn.nl www.cctwente.nl Voor de afdeling Geo-informatie zijn wij op zoek naar: Een zelfstandige medewerker met ruime werkervaring die (complexe) geodetische werkzaamheden in zowel de binnen- als de buitendienst uitvoert. Fulltime, salarisindicatie max. 3.610,- bruto per maand (schaal 10). Referentienummer: VB/0605/E Almelo, stad met ruim zeventigduizend inwoners, ontwikkelt zich snel. Op het gebied van wonen, werken en leven, maar ook op het vlak van sociale infrastructuur, architectuur en cultuur. We willen onze inwoners boeien en onze aantrekkingskracht vergroten. Door de stad op doordachte wijze te laten groeien, waarbij kwaliteit én de mens, in al zijn diversiteit voorop staan. Dat is Almelo. Samenleving, samenhang en samenwerken vormen de drie kernwoorden van onze organisatie. De gemeente heeft een ééndienststructuur met zeven lijnafdelingen en drie stafafdelingen. Onze gemeentelijke organisatie telt op dit moment ca. 720 medewerkers; collega's die op een open en informele manier met elkaar samenwerken. Een enthousiaste MBO'er die het team Geo-informatie wil ondersteunen bij de uitvoering van alle voorkomende werkzaamheden in de binnen- en buitendienst. U heeft affiniteit met (vastgoed) applicatiebeheer. Fulltime, salarisindicatie max. 2.538,- bruto per maand (schaal 7). Referentienummer: VB/0606/E Informatie over beide vacatures kunt u inwinnen bij de heer H.J.A. Weeink, Senior medewerker Geo-informatie/coördinatie, (0546) 541272. Kijk voor de volledige vacaturetekst en informatie over onze secundaire arbeidsvoorwaarden op Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u voor maandag 26 juni a.s. sturen naar: Gemeente Almelo Afdeling PICO, postbus 5100, 7600 GC Almelo (onder vermelding var het referentienummer) Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. GEO-INFO 2006-6

Geo-Info | 2006 | | pagina 23