Landmeter (M/V) Het Kadaster en Openbare Registers Curasao of kortweg "Kadaster" heeft als doelstelling het bevorderen van de rechtszekerheid inzake het rechtsverkeer van onroerende goederen, schepen en luchtvaartuigen, alsmede de verstrekking van informatie hieromtrent aan belanghebbenden. Hiernaast geeft het Kadaster ook topografische en thematische kaarten uit. Voor onze afdeling Kadastrale Metingen zijn wij op zoek naar een: voor een tijdelijk dienstverband De Functie Het (functioneel) leiding geven aan een meetploeg. Het voorbereiden van metingen waaronder het benaderen en voeren van overleg met de aanvrager/eigenaar van het op te meten perceel. Het uitvoeren van meetwerkzaamheden, het betreft hier onder meer mutatiemetingen, grensuitzettingen en grensaanwijzingen. Het verdichten van de meetkundige grondslag en het in dit kader onder meer verrichten van landmeetkundige berekeningen, het vervaardigen van schetskaarten en het bijwerken van overzichtskaarten. Functie-eisen: Minimaal een MTS opleiding in de richting Landmeetkunde Vaardigheid in het geven van functionele leiding Sociaal en communicatief vaardig Een flexibele instelling Open voor nieuwe ideeën en veranderingen Initiaticfvol Accuraat Aanbod Kadaster biedt een afwisselende functie in een dynamische organisatie die in 2002 is verzelfstandigd. U wordt ingezet n een landmeetkundig project voor een periode van 3 jaar. De salariëring wordt bepaald aan de hand van opleiding en ervaring. Uw sollicitatie: Voor nadere inlichtingen over de inhoud van deze functie kunt u contact opnemen met de manager Kadastrale Metingen de heer ing. L. Mathilda, tel. 461-1188 of per e-mail l.mathilda@kadaster.an. Geïnteresseerde kandidaten worden verzocht om hun sollicitatiebrief met C.V. te richten aan de Directeur ir. G.G. de Palm en vóór 1 juli a.s. te sturen naar Kadaster Pres. R. Betancourt Blvd. 4 Curasao N.A. of per e-mail naar kadcuracao@curinfo.an OPENBARE REGISTERS GEO-INFO 2006-6

Geo-Info | 2006 | | pagina 4