Accountmanager Geodesie Landmeter MOVE3 specialist Projectleider Geo-mformatie Tracé is als specialist een begrip binnen de civiele techniek, bouwkunde en geodesie. In deze vakgebieden zijn ruim 270 technici van mbo, hbo en universitair niveau gedetacheerd bij vooraanstaande opdrachtgevers. Dit doen wij vanuit een doelgerichte en persoonlijke aanpak. Uniek hierbij is dat onze consultants eveneens afkomstig zijn uit deze vakgebieden. Deze vakkennis vormt de basis van uitstekende relaties en een meer dan goed netwerk. Investeren in onze technici en het nastreven van hun carrièrewensen is daarbij vanzelf sprekend. Geen wonder dat we succesvol zijn. Geodesie Geo~informatica Tracé Utrecht Je krijgt een enorme uitdaging door intern bij Tracé in hecht teamverband zorg te dragen voor verbreding van de reeds bestaande geodetische markt in West-Nederland. Je hebt een HBO- opleiding Geodesie (of vergelijkbaar) en bovenal een uitstekend gevoel voor relaties en een gezond commercieel inzicht. Bel voor meer informatie: Mathieu Mooren (06 21281122) Geodesieomgeving Rotterdam Je bent verantwoordelijk binnen een commerciële organisatie voor het geheel zelfstandig uitvoeren van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden en de verwerking van de ingewonnen gegevens. Je hebt een technische MBO of HBO opleiding en meerdere jaren ervaring als landmeter. Bel voor meer informatie: Arjan de Graaf (06 50507141) Geodesieomgeving Zwolle Binnen een grote geodetische afdeling van een landelijk ingenieursbureau ben je verantwoordelijk voor de voorbereiding en verwerking van landmeetkundige projecten. Je bent in het bezit van een MBO of HBO opleiding Geodesie en hebt meerdere jaren aantoonbare relevante werkervaring opgedaan binnen een soortgelijke werkomgeving. Bel voor meer informatie: Cesar Blaauwgeers (06 43236983) Geo-informaticaomgeving Amsterdam In opdracht van overheden ben je bij een landelijk adviesbureau verantwoordelijk voor de gehele organisatie van Geo-informatie projecten en stuur je de leden van je projectteam aan. Je hebt een sterk analytisch vermogen, bent strategisch en innoverend en opereert op HB0+ niveau. Bel voor meer informatie: Arjan de Graaf (06 50507141) Vestiging Capelle a/d IJssel: Vestiging Utrecht: Vestiging Apeldoorn: info@tracedetachering.nl Telefoon: (010) 266 66 00 Telefoon: (030) 238 03 45 Telefoon: (055) 368 44 00 www.tracedetachering.nl TR/KCE

Geo-Info | 2006 | | pagina 51