TR/VCE GIS Operator Zelfstandig landmeter Afdelingshoofd Geo-informatie Landmeter eo-informatie Omgeving Apeldoorn eodesie Reqio Groninqen Geo-informatie Regio Alkmaar eodesie Omgeving Amsterdam Tracé is als specialist een begrip binnen de civiele techniek, bouwkunde en geodesie. In deze vakgebieden zijn ruim 270 technici van mbo, hbo en universitair niveau gedetacheerd bij vooraanstaande opdrachtgevers. Dit doen wij vanuit een doelgerichte en persoonlijke aanpak. Uniek hierbij is dat onze consultants eveneens afkomstig zijn uit deze vakgebieden. Deze vakkennis vormt de basis van uitstekende relaties en een meer dan goed netwerk. Investeren in onze technici en het nastreven van hun carrièrewensen is daarbij vanzelf sprekend. Geen wonder dat we succesvol zijn. Voor een gerenommeerd ingenieursbureau ben je verantwoordelijk voor de totale opbouw alsmede muta ties en begeleiding van projecten op het gebied van beheer openbare ruimte (weg-, groen- en rioolbe- heer). Je hebt een M80/HB0 opleiding op het gebied van geodesie, civiele techniek of cultuurtechniek. Bel voor meer informatie: Jeroen van Heeswijk (055 3684400) Voor een regionaal landmeetkundig bureau ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden, uitvoeren en verwerken van landmeetkundige projecten. Je hebt ervaring met LEICA toestellen en hebt verstand van het meten van DTM's, profielen, topografie en kan uitzetten in de bouw en wegenbouw. Kortom: een all round zelfstandige functie met goede marktconforme arbeidsvoorwaarden en veel uitdagende projecten in de drie Noordelijke province's. Bel voor meer informatie: Cesar Blaauwgeers (06-43236983) Voor een gemeente zijn wij op zoek naar een gedreven manager die uit het vak komt. Je geeft leiding aan de afdeling en je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van afdeïingsproducten en draagt daar zelf aan bij. Je hebt een HBO of TU diploma met ervaring in soortgelijke functie. Bel voor meer informatie: Arjan de Graaf (06 50507141) Je werkt aan toonaangevende projecten in de infra en industriebouw voor een middelgroot internationaal opererend ingenieursbureau waarbij je alle landmeetkundige werkzaamheden en verwerking verzorgt. Je bent in staat nauwkeurig te werken, complexe problemen op te lossen en hebt diploma HTS Geodesie. Meer informatie: Arjen de Greef (06 50507141) Vestiging Cepelle a/d IJssel: Telefoon: (010) 266 66 00 Vestiging Utrecht: Telefoon: (030) 238 0345 Vestiging Apeldoorn: Telefoon: (055)368 44 00 Vestiging Eindhoven: Telefoon (040) 255 84 00 Vestiging Haarlem: Telefoon: (023) 530 75 30 info@tracedetechering.nl www.tr8ced8tacharmg.nl

Geo-Info | 2006 | | pagina 49